Łowiska w Okręgu Katowickim

/ 6 odpowiedzi
Witam,jestem ¶wieżym posiadaczm karty wedkarskiej i niedawno przeprowadzilem sie na slaskKatowice),wiec zupelnie nie wiem gdzie wyskoczyc na rybki.Mozecie cos doradzic?Narazie bylem na Morawie ale brała tylko drobna płoć i wzdrega oraz w czeladzi na zbiorniku 309 tam również sama drobnica typu płoć,leszczyk,kr±p.licze na jakas pomoc z waszej stony,pozdrawiam wszystkich wedkarzy.
kargul

dolina 3 stawów morawa borki gliniok hubertus1 i 2 upadowa maroko...... wszystko jest w spisie (2013/06/29 21:49)

sebollo69

Kargul to co  w spisie to wiem :-)...bardziej ineresuje mnie gdzie mozna cos złowic,a nie tylko kija pomoczyc..pozdr,. (2013/06/29 22:16)

MarcinWendkarz

Żabie doły, ¬ródełko, Kolejorz, Ł±ka jest wiele stawów PZW :) Na ¬ródełku karpie bior±, ale takie 30-40 cm :) (2013/06/29 23:10)

patryk200

Jak chcesz zbiorniki to masz:
1.Sosina - 011 - Jaworzno Szczakowa - szczupak, karp, leszcz, lin, duża płoć, amur
2.Dziećkowice - chyba 009 - Imielin - karp, amur, okoń, szczupak, sandacz, leszcz, lin,
3.Przeczyce - 004 - Tuliszów, Boguchwałowice - sandacz, okoń, szczupak, leszczyk, karpia ciężko, sum, węgorz
4.Pławniowice - nie pamiętam numeru - to samo co w powyższych punktach
5.Pogoria 1,3,4 - też nie pamiętam numerów - węgorz, i to samo co wyżej

Można wymieniać i wymieniać
I jak pojedziesz na te zbiorniki to masz na pewno rybę tylko teraz to najlepiej same nocki (2013/06/30 10:26)

sebollo69

Witam ponownie,dzis bylem na L±ce 3 stawy i trocherybek udalo mi sie zlowic np. takich jak leszcz,wzdręga oraz lin po kilka sztuk wiec jestem zadowolony z połowu.Nastepny wpad bedzie na ¬ródełko,kolega Marcin zachecił tym że karpie biora..połamania. (2013/06/30 22:03)