Łowiska w okolicy Łodzi gdzie warto powędkować.

/ 4 odpowiedzi
Czesc chciałem się zapytać gdzie warto iść na ryby w okolicach Łodzi mam swoje miejsca ale jestem ciekaw jakie macie propozycje-(gdzie warto i gdzie biorą,i na co biorą) interesują mnie metody na grunt i na spławik. Mogą to być rzeki ,stawy.zbiorniki.Prosił bym jeżeli ktoś napisze czy za tę np.(rzeki ,stawy.zbiorniki) czy trzeba dopłacać czy to wody PZW.Pozdrawiam wszystkich czytających ten artykuł.
Połamania:)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

perwer


Czesc chciałem się zapytać gdzie warto iść na ryby w okolicach Łodzi mam swoje miejsca ale jestem ciekaw jakie macie propozycje-(gdzie warto i gdzie biorą,i na co biorą) interesują mnie metody na grunt i na spławik. Mogą to być rzeki ,stawy.zbiorniki.Prosił bym jeżeli ktoś napisze czy za tę np.(rzeki ,stawy.zbiorniki) czy trzeba dopłacać czy to wody PZW.Pozdrawiam wszystkich czytających ten artykuł.
Połamania:)



Dwie sprawy po pierwsze na stronie głównej jak troszke zwrócisz uwagę jest taki napis koło Hydepark (gdzie pytasz) ŁOWISKA . Tam wchodzi każdy zainteresowany gdzie  można połowić.
Po drugie ,tytuł posta--Czesc chciałem sie zapytać itd. Nic z tego nie wiadomo,napisz Łowiska w okolicach Łodzi,gdzie warto, wtedy pewnie uzyskasz info.
Po trzecie jak nie uzyskach odp.,to zajrzyj to archiwum łowisk i pewnie coś znajdziesz.
(2011/12/13 09:21)

Bartosz93


 oki dzieki za podpowiedzi ale ja stosunkowo od niedawna jestem na wedkuje .pl  i jeszcze wszystkich tajników  tej strony nie znam tak dobrze. to jest mój początek na tej stronie,ale dzięki za podpowiedzi.pozdrawiam (2011/12/13 18:51)

pawel1975


Generalnie w okolicy Łodzi jest bardzo kiepsko. Straszna pustynia. Ja mogę polecić Krzywie, Wymysłów, i okolice rzeki Warty koło mostu Włyń-Warta, zwłaszcza starorzecza. Ale to ciut dalej.I nie przejmuj się, strasznie dużo na tym forum jest Beta vulgaris. (2011/12/13 20:58)

rafall


Cześc ja poleciłbym ci rzeka grabia okolice ldzań i łask ja tam jeżdze i szału nie ma na OKAZy ale coś sie złapie. a tak poza tym to jak ktoś się o coś pyta to nie odsyłaj go do jakiś tam archiwalnych art.tylko krótko odpisz co i jak bo właśnie takimi odpowiedziami NIE NA PYTANIE zaśmiecasz forum-albo wcale sie nie odzywaj pozdrawiam serdecznie. Aha Krzywie to dramat (2011/12/13 21:27)