Łowiska w okolicach Lubina

/ 4 odpowiedzi
Wiem ze pewnie temat był wałkowany itp ale nie mogę znaleźć opisu wód w bliskości Lubina widzę jest Jezioro Osadnik ale nic o nim nie pisze macie jakieś informacje o czym kolwiek bardzo blisko Lubina tak aby rowerkiem :D
damian666

witam ja pomykalem do prochowic na kaczawe jest tam oprucz rzeki z pstragami okoniami starorzecze i rozlewisko z ladnymi karpikami linami i karasiami  (2011/10/08 17:00)

lukaszlca

Witam. Mógłby kolega Damian666 pokazać na jakimś zdjęciu mapy miejsce gdzie znajduje si to starorzecze i rozlewisko?  (2011/10/09 21:28)

damian666

jadac od lubina w prochowicach przed samym mostem pod kturym plynie wlasnie kaczawa skrec w lewo tam masz rozlewisko a kawalek dalej zapora i rzeke z koleji przed mostem w prawo rzeka i kawalek starorzecza. bylem tam niecale 2 lata temu ostatni raz i zawsze rybki braly.mam nadzieje ze sie nic tam nie zmienilo i na pewno w tym miesiacu tam podjade z ciekawosci.ponizej zapory pod kamieniami zbieralem pijawki swietnie na nie braly okonie karasie plocie a nawet pstragi.pozdrawiam (2011/10/10 08:03)

lukaszlca

Dzięki wielki. Ja może nawet w tym tygodniu się wybiorę tam i jak coś to zdam relację.Pozdro. (2011/10/10 18:25)