Łowiska w Niemczech - pozwolenie

/ 4 odpowiedzi
Witam wszystkich kolegów po kiju. Wyjeżdżam niedługo do pracy do Niemiec i zamierzam ze sobą zabrać sprzęt w celu zagranicznych połowów:)
Mam pytanie:
Czy ktoś z was łowił w Niemczech? Jakie pozwolenia są potrzebne?
byłbym wdzięczny za pomoc.
Jadę w okolice Bremen więc może ktoś z Was był tam i zna jakieś łowiska:) Nie znam dobrze języka niemieckiego i na początku będą kłopoty z pomocą od jakiegoś Niemca. Chciałbym się również dowiedzieć czy obowiązują tam takie same przepisy jak u nas?
mdm100


Jednego jestem pewien takich porypanych przepisów jak u nas nigdzie na świecie nie ma. Kilkanaście okręgów PZW wszędzie inne opłaty, inne regulaminy i jakieś niezrozumiałe porozumienia np. Łódź ma porozumienie z okręgami nadmorskimi ale nie ma z tymi które leżą obok. Rekordem jest kraina pstrąga i lipienia chyba nikt oprócz miejscowych nie jest w stanie rozszyfrować wykazu wód.      (2012/01/26 14:05)

JaroDaw


Jednego jestem pewien takich porypanych przepisów jak u nas nigdzie na świecie nie ma. Kilkanaście okręgów PZW wszędzie inne opłaty, inne regulaminy i jakieś niezrozumiałe porozumienia np. Łódź ma porozumienie z okręgami nadmorskimi ale nie ma z tymi które leżą obok. Rekordem jest kraina pstrąga i lipienia chyba nikt oprócz miejscowych nie jest w stanie rozszyfrować wykazu wód.     


Piszesz o Niemczech ? Kurcze bo boje się że granice się przesunęły i Łódź jest teraz na terenie Niemiec. No ale że PZW aż tam sięga ??? 
:) (2012/01/26 14:45)

marcino


Sprawdz tutaj   http://www.rysch.com/wedkarstwo/jak_polowic_w_niemczech.htm i jeszcze jeden link http://www.pogawedki.wedkarskie.pl/modules.php?name=News&file=print&sid=413

Mam nadzieje że choć troche  pomoge . 

Poszukaj w google znajdziesz więcej informacji.

Pozdrawiam i połamania :)

(2012/01/26 18:37)

u?ytkownik137822


Jednego jestem pewien takich porypanych przepisów jak u nas nigdzie na świecie nie ma. Kilkanaście okręgów PZW wszędzie inne opłaty, inne regulaminy i jakieś niezrozumiałe porozumienia np. Łódź ma porozumienie z okręgami nadmorskimi ale nie ma z tymi które leżą obok. Rekordem jest kraina pstrąga i lipienia chyba nikt oprócz miejscowych nie jest w stanie rozszyfrować wykazu wód.     


Piszesz o Niemczech ? Kurcze bo boje się że granice się przesunęły i Łódź jest teraz na terenie Niemiec. No ale że PZW aż tam sięga ??? 
:)


Czego sie boisz- przesuniecia? Mysle ze 70% chcialo by tego! (2012/12/12 16:59)