Łowiska szczupakowe koło Bydgoszczy

/ 5 odpowiedzi
Witam serdecznie .

Chciał bym się dowiedzieć czy na terenie Bydgoszczy lub jego okolicach znajdują się jakieś łowska w których dominuje populacja szczupaka , mogą byc to łowiska specjalne jaki i koła PZW ?Mieszkam od niedawana w Bydgoszczy i mam nie raz kilka dni wolnego dlatego chciał bym je spędzić na poszukiwaniu tej wspaniałej ryby.

Pozdrawiam
marcin27

WitamCo do "Miejscówek" w których może być szczupak lub okoń i to w okolicy Bydgoszczy to może być mały problem gdyż okoliczne wody nie zachęcają do zamieszkania w/w rybek są po prostu zbyt brudne a one akurat tego nie lubią.Ale np warto popytać w takiej miejscowości jak Leszcze za Złotnikami Kujawskimi tam po starej żwirowni (prywatne jeziorko) słyszałem że tam zęmbolki są i nie tylko?? Ja sam muszę się dowiedzieć o jezioro Jezuickie w chmielnikach (za brzoza na ino )jak tam sytuacjo bo kilka lat temu to nie za ciekawie było a teraz nie wiem.Będę miał chwile to dorwę ziomka on w tym temacie lepiej się orientuje wypytam i napisze co i jak ok.PozdrawiamMarcin (2012/05/07 18:03)

Piotras0303

WITAM
Ja bym Ci polecił pochodzić na Brdzie na miejskim odcinku miedzy PKS a mostem JANA KAZIMIERZA (2012/05/07 18:49)

Dariusz666

Witam Dziękuje że zainteresowaliście się moim postem ;]

A co sadzicie o łowisku Lisi Ogon ? Podobno jest tam szczupak oraz sandacz wiecie coś o tym ? podaje link do strony o łowisku http://karp-lisiogon.pl/modules/Cennik/ . Wygląda obiecująco tylko zeby cos tam było oprócz Karpia .

Pozdrawiam (2012/05/09 09:55)

yanik33

W tej chwili jest tam juz tylko karp. Prawdopodobnie nigdy nie bylo szczupak lub sandacza, bo niby jak sandacz ma sie utrzymac w w wodzie o głebokosci 0,5m do max 1,5m ? gdzie co dzic ląduje w wodzie tona kulek i innego badziewia ? Kiedys byly karasie i leszcze, ale szybko sobie z nimi poradzono... (2013/08/10 14:28)

raist

na lisim ogonie jest sandacz. Byłem ostatnio w sumie zobaczyc czy pływa tam szczupak. Niestety szczupaka nie zobaczyłem ale za to po założeniu mniejszych gumek spięly mi sie dwa sandałki ;) dosłownie juz przy nogach. takie po 60-65cm. Pozdrawiam (2014/09/27 15:30)