Łowiska spinningowe ok. Szczytna

/ 4 odpowiedzi
Drodzy Koledzy, przez kilka miesięcy będę przebywał na terenie tego miasta i stąd moje pytanie gdzie można pochodzić ze spinningiem, potrzebuje namiary na jakieś jezioro najlepiej PZW, może znajdzie się ktoś kto będzie chciał razem połowić.
lukaszk52


Kolego! w okolicach Szczytna, to polecam tylko rzeczki...Omulew np. no ale jeżeli będziesz miał łodkę, to w większości jezior możesz uganiać się za dużym okoniem, a szczupaka złowić będzie trudno:) (2014/06/26 10:26)

lasvegas


SiemaJak już będziesz w Szczytnie to podejdź do sklepu wędkarskiego PERKOZ koło zamku. Porozmawiaj z właścicielem panem Henrykiem-głównie ugania się właśnie za drapolem, mówił mi kiedyś że najlepsze wyniki ma na jeziorach Babant Wielki i Babant Mały . Bardzo miły i pomocny gość, na pewno czegoś się dowiesz.  (2014/06/26 20:01)

egzekutor


już jestem w Szczytnie i bardzo dziękuję za rady ale łódki raczej nie będę miał (2014/06/26 22:30)

lasvegas


już jestem w Szczytnie i bardzo dziękuję za rady ale łódki raczej nie będę miał

Nie bądź pesymistą! Z resztą sam napisałeś "raczej" a to nie to samo co "na pewno" :)Zorientuj się w terenie, pogadaj z ludźmi, przejedź się nad wodę która cię zainteresuje. Czasami przy gospodarstwie nad samą wodą (a nie brakuje ich w tej okolicy) widać kilka kryp. Warto pogadać ,może ktoś udostępni albo wypożyczy po przyzwoitych pieniądzach..Tak czy siak-powodzenia,pozdrawiam!  (2014/06/26 23:25)