Zaloguj się do konta

Łowiska Radom - relacje

utworzono: 2012/11/01 10:52

czy był ktoś niedawno na rybach w okolicy radomia?? czy coś bierze i gdzie??? [2012-11-01 10:52]

Jacoslaw

Radomka - brak wody
Wisła - brak wody
Pilica - brak żerowania
Borki - drapieżnik nie, biała ryba tak
Domaniów - bez łódki nie jedź

Chyba tyle z najbliższych okolic. Pozdrawiam :)
[2012-11-01 16:58]

a na co kolego na borkach biała ryba i z której strony??? a jakieś łowiska dalej wiesz coś moze czy warto jechać???
[2012-11-01 17:02]

a co z białej ryby bierze? [2012-11-01 17:03]

Jacoslaw

Z białej: Leszcz, lin, płotka i karp. Najczęściej na białe i kukurydza. Z dalszych łowisk interesują kolegę rzeki czy jeziora ?
[2012-11-01 21:08]

leszek11112

witam Kolego a byłeś może lub wiesz coś o Ryczywole . Jest sens tam teraz jechać i ewentualnie na co się nastawić  [2012-11-01 21:53]

grzesiu92

Ja jestem z ryczywolu ^^ Powiem ci ze lipa ostatnio. Jak suma porwalem to potem nic nei bralo ciekawego. Za sandaczem marcin chodzil ale tez lipa byla. Moze pelnia itp.  Co do leszcza to niema sensu bo karpiki podeszly male a jak one podchodza to juz lechu nei bierze u nas. Jakies sumka 4 kg zlapali to max. No szczupak jest popowodziowy tylko nei na wisle a na dolkach ( jak nie wiesz gdzie to tam nie trafisz raczej). W zeszlym ty na japonczyki stalem i na mietusa i tez nic. Jutro ide za szcuzpakiem na dolki i popatrze w koncu za sandaczem bo okres wszedl na suma ;/
[2012-11-01 22:04]

grzesiu92

Jedynym sensownym rozwiazaniem jest sandacz/szczupak ewentualnie 2 biale + kawalek czerwonego.
[2012-11-01 22:05]

leszek11112

kolego a te dołki to daleko od wisły i czy w stronę radomki a jeszcze jak z dojazdem do wisły bo kiedyś był przez łąki a teraz podobno od wilczkowic [2012-11-01 22:10]

grzesiu92

Jak przez pola jedziesz to lepiej od drogi co na wilczkowice leci. Trelinke z walu soltys sciagnal juz poniewaz niektorzy przemysleli swoje zachowanie. Wiec normalnie szlabanem kolo mojego dom mozesz smigac i przez pola. Napewno latwiejszy dojazd niz polami, ze wzgledu na straszne bloto na polach. Od wilczkowic to chyba traktorem albo bielazem bys musial jechac lasem :P  Dolki nie sa saleko od wisly, ale watpie zebys tam trafil. Przedzierajac sie przez chaszcze. Okon jest tam piekny, w zeszlym roku na jesieni takie po 1.5 lapali szczuple. Moze w dolku na wyspie tez cos zostalo. I na zyczysku mozesz probowac, jak norka nie wybrala wszystkiego. Na wisle zalezy jak bierze to bierze.
[2012-11-01 23:18]

lubie i rzeki i jeziorka wiec jeżeli znasz jakieś fajne miejscóweczki to możesz sie nimi podzielić:)ja wcześniej dużo jeżdziłem na hancze ale spuszczają z niej wode i jest troche lipa.
[2012-11-02 08:41]

i z której strony na borkach łowisz? [2012-11-02 08:43]

frotto

Na borkach teraz tylko na głębszej wodzie szukaj ryb czyli okolice tamy i mól Pozdrawiam
[2012-11-02 09:29]

leszek11112

kolego grzesiu92 mam wolne poniedziałek i wtorek i jak pogoda trochę dopisze chyba tam [ Ryczywół ] podjadę jak możesz powiedz jak z pozyskaniem żywca i czy brama na łąki otwarta? dzięki [2012-11-02 16:59]

grzesiu92

Z zywcem lipa, zlowienie uklei graniczy z cudem. Ja na radomce nacedzilem japonczykow malych  z 50 szt ;-) SAm sie zdziwilem ale to dobrze trzeba zmulic zakole trzeba bylo i z blotem w podrywke szly.Dzis nie mialem czasu wyjsc jednak bo dopiero do domu wrocilem ale jutro rano nadrobie ;-) Szlaban sam otworzysz bo on jest tylko zeby krowy i konie nie wychodzily na droge. Normalnie sie otwiera i nikt ci nic nie powie. Wiele osob tez mnie juz o ten szlaban pytal oczy mzona itp. Jasne ze mzona, wprawdzie teren wspolnoty grntowej ale nikt nic nie powie. Jutro wyspe oblowie bo na glowkach chyba slabo raczej.
[2012-11-02 17:36]

grzesiu92

Na 1 od ujscia sandacze braly ale jak sie woda podniosla to zaczelo im sypac. Na 2 masz mul, na sumka super jest ale juz okres ;P Na 3 tez przezroczyste ostatnio lapali. Dalej plytko chyba ze wyspa jak ogarniasz przykosy w nurcie.
[2012-11-02 17:41]

leszek11112

co to jest 1 od ujścia 2,3 czy to główki od Radomki ? [2012-11-02 17:55]

grzesiu92

Tak od radomki. N1 musisz uwazac na opaske stara bo naurywasz. Zaq 2-3 ksozyczkiem ebdziesz wiedziec gdzie rzucac ;P NA 2 NEI MA ZACZEPOW RZADNYCH DOLEK JEST na wysokosci 3 m od konca glowki. bedziesz widziec jak woda chodzi.
[2012-11-02 18:16]

jeśli chcesz kolego zywcy to moge polecić dobre miejsce ok.15km od radomia
[2012-11-02 18:30]

leszek11112

jak możesz to zdradż tajemnicę pomimo tego że póżniej w razie kontroli trzeba tłumaczyć skąd żywiec [2012-11-02 18:43]

wiesz moze gdzie jest kowala?? jezeli tak to skrecasz na skrzyzowaniu w prawo a potem za bazą tirów w lewo jedziesz 2km i potem koło sklepu skrecasz w lewo jezeli chcesz podam ci nr na priv i gdybyś jechał to bym ci wutłumaczył dokładniej bo tak bedziesz miał cieżko trafic
[2012-11-02 18:50]

leszek11112

wiem gdzie Kowala ale chyba łatwiej kupić japońca [ o,80zł. ]tylko gorzej się tłumaczyć skąd żywiec przy kontroli. I jeszcze problem gdzie z nim pojechać myślałem o Ryczywole. [2012-11-02 20:32]

na szczupaka polecam orłow jest to koło jastrzebia. fajny zbiornik dużo drapieżnika co prawda w tym roku jeszcze tam nie byłem ale niedawno podczas kontroli na jestrzebiu słyszałem od chłopaków ze straży rybackiej ze bardzo tam szczupak bierze. wcześniej gdy tam jeżdziłem ładne szczupaki brały rekordów nie było ale takie do 60cm to czesto sie trafiały a i linek jest bardzo ładny bo trafiaja sie okazy po 50cm karpia też jest troche. woóle słyszałem ze tam rybe wpuścili może sie tam jutro wybiore [2012-11-02 20:52]

frotto

Coś słyszałem też ostatnio o tym Orłowie że szczupaczki ładne gryzą a na Jastrzębiu coś się dzieje ostatnio? nie byłem tam od wakacji a w wakacje gryzły nie raz jakieś karpiki
[2012-11-02 21:55]

teraz tam ładnie sandacz atakuje ale nie duży. a karpik nadal bierze troche bardziej himerycznie ale jest zabawa [2012-11-03 09:07]

frotto

No nie ma tam dużych sandaczy a na karpiki to w przyszłym roku tam zajrzę na kilka dni
[2012-11-03 10:26]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia