Łowiska PZW w ok.Wałbrzycha

/ 4 odpowiedzi
Witam! 

Proszę was o wsparcie w odnalezieniu wód PZW Wałbrzych w odległości powiedzmy do 50 km od Wałbrzycha. Wykaz który znajduje się w karcie jest dość skromny na stronie samego pzw też nie wiele napisane a wiem że trochę tego mają. 

Najlepiej jak byście podali jakieś dane adresy , współrzędne samych zbiorników wodnych w naszej okolicy trochę jest ale na których można łowić. Mile widziane współrzędne geograficzne lub google maps. 

Wiem że gdzieś na Poniatowie są jakieś stawy które dość zachwalane są ale nie wiem które to dla tego proszę was o wsparcie 

Pozdrawiam 
Radek 
bartek92x

http://www.wedkuje.pl/lowiska,dolnoslaskie,415.htmlposzukaj se (2015/06/18 00:46)

Mawgano

Kolego o tym już wspomniałem że to nie wszystkie łowiska bo mnóstwo niema tam na mapie a są. Te już sprawdziłem prosiłem o namiary tych których niema w wykazie i tutaj na mapie a należą do PZW. 

Pozdrawiam  (2015/06/18 18:31)

jarek036

mogę ci podać nazwy miejscowości a ty sobie wyszukaj na na mapie dokładnie w którym miejscu się znajdują te zbiorniki tak więc jest zbiornik w Kamiennej Górze ,Grzędach,Głuszycy,Świebodzicach,Golińsku, Sędzisławiu oraz na Poniatowie koło pętli autobusowej wszystkie są wodami pzw jak już pisałem bez problemu znajdziesz sobie na mapie zbiorniki w tych miejscowościach  (2015/06/21 14:26)

Mawgano

Dzięki za zainteresowanie się tematem, jakoś sobie będę musiał poradzić. Mam nadzieję że nie wbiję się komuś na działkę ;p  (2015/06/21 20:43)