Zaloguj się do konta

Łowiska PZW okreg mazowiecki

utworzono: 2010/01/30 16:09
krzysiek1508

Drodzy koledzy jestem młodym wędkarzem i zaczynam wedkowanie. wlasnie zdalem karte i potrzebuje pomocy . pragne uzyskac informacje na temat gdzie ja moge lowic pare osob z tego forum juz mi podpowiadalo ale jedni twierdza tak inni inaczej skad mam wiedziec czy dane jezioro jest pzw czy prywatne moze link jakis podrzucicie do jakiejs strony.np. jezioro grom ktos mi tu polecil twierdzac ze moge na nim lapac a tu nie ma zadnych info czy moge? [2010-01-30 16:09]

sacha

http://ompzw.pl/  i otwórz sobie zakładkę łowiska.
[2010-01-30 22:56]

el diablo

Przy opłacaniu karty wędkarskiej otrzymać powinieneś małą białą książeczkę w której masz te informacje w formie pisemnej i mozesz je mieć zawsze ze sobą , tym bardziej że książeczka zawiera dodatkowo rejestr połowów . Jeśli nie dostałeś upomnij się tam gdzie opłacałeś kartę .

[2010-01-31 10:11]

korzun04

Koledzy podczepię się pod temat i pozwolę sobie zadać pytanie. Mając opłaconą kartę w okręgu ciechanowskim- czy na mocy porozumienia okręgow mogę łowić bez opłat na jeziorach w okolicach Szczytna (okręg maz.)? Czy na w/w łowiskach mogą łowić tylko członkowie ok.maz.? Jeżeli są dopłaty to w jakiej wysokości? Pani która odebrala mój telefon w piątek na Twardej nie była w stanie podać mi odpowiedzi "na grąco"-poprosila o telefon  '' po niedzieli"....... Ręce opadają.

pozdrawiam

[2010-01-31 10:46]

sacha

To może jednak zadzwoń na Twardą albo do Ciechanowa.Gdzieś mi się chyba zauważyło że Ciechanów ma dopłatę 40plz na Mazowsze (podobnie jak Siedlce) ale nie mogę tego znaleźć. [2010-02-01 07:59]

kubano89

według mapki z wędkuje o porozumieniach Mazowsze nizinne bez dopłaty dla ciechanowskiego
[2010-02-01 11:31]