Prywatne łowiska w okolicy Tarnowa

/ 31 odpowiedzi
u?ytkownik695


Po raz kolejny nie podkreślam że w żaden sposób nie zaczepiałem Twojej rodziny . Swoją drogą dlaczego miałbym poruszać temat Twojej rodziny ? To było tylko zwykłe stwierdzenie mające w pewnym stopniu nakreślić sytuację panującą nad łowiskami specjalnymi .Dajmy sobie już spokój i podajmy rękę na zgodę .PS : nie jestem ignoranckim gnojkiem tak jak ty nie jesteś [ pi ]m. (2009/08/10 15:00)

u?ytkownik695


Po raz kolejny podkreślam że w żaden sposób nie zaczepiałem Twojej rodziny . Swoją drogą dlaczego miałbym poruszać temat Twojej rodziny ? To było tylko zwykłe stwierdzenie mające w pewnym stopniu nakreślić sytuację panującą nad łowiskami specjalnymi .Dajmy sobie już spokój i podajmy rękę na zgodę .PS : nie jestem ignoranckim gnojkiem tak jak ty nie jesteś < pi >m. (2009/08/10 15:00)

u?ytkownik695


Głupio wyszło z tą kłótnią pomiędzy mną a dwoma kolegami Norbiko i Keradem ( do tego 2 nie miałem nic i gdyby nie moja pomyłka nie doszłoby między nami do konfliktu .Sprzeczka ta ( jeśli w ogóle nawiązywała do pytania ) - w niewielkim stopniu związana była wątkiem pt "Prywatne łowiska w Tarnowie . Okazało się jednak że kolega aderjan 11 - wędkarzem nie jest ale dopiero chce się nim stać co nasuwa wniosek że moja moje pierwsze 2 odpowiedzi (w przeciwieństwie do kolejnych stwierdzeń moich , kol Norbiko i Kerada ) - jednak ma jakąś wartość merytoryczną - bowiem pomaga ona uzmysłowić bezsens i nijakość płatnych stawów oraz fakt że są do rozpoczęcia swej przygody z wędkarstwem - są one miejscem wysoce nieodpowiednim . (2009/08/10 17:18)

u?ytkownik695


Użyłem słowa DI (E ) BIL - nie wycinać takich słów; ponieważ słowo to mimo pejoratywnego , krzywdzącego wydźwięku - dawniej służyło do określania stopnia niepełnosprawności intelektualnej a co za tym idzie stale używane przez psychologów , psychiatrów i pedagogów .Piszę to dlatego gdyż wyraz ten ocenzurowany wygląda na zupełnie inny znacznie bardziej dobitny epitet . (2009/08/10 17:28)

przemek575


Witam
Chciałbym zaprosić wszystkich pasjonatów wędkarstwa na komercyjne łowisko znajdujące się w Koszycach Małych.
Łowisko jest zarybione głównie karpiem od 1kg do 3kg , (zdarzają się też większe sztuki do 10kg), jak również amurem od 2kg do 6kg (można spotkać tez większe okazy do 12 kg).
Ponadto można spodziewać się także:karasia,lina,suma,szczupaka.
Wędkować można od godziny 7 do 22 istnieje tez możliwość połowów nocą .
Bilet wstępu wynosi: osoba łowiąca 10 zł ,osoba towarzysząca 4 zł
Organizujemy ogniska grille i inne. Zapraszam

więcej informacji pod numerem telefonu 501639834

zdjęcia łowiska na http://www.kolopzwplesna.fora.pl/okazy-i-fotoreportarze,9/ii-splawikowe-zawody-dla-dzieci-z-okazji-dnia-dziecka,424.html#5014
(2011/04/06 15:55)

przemek575


łowisko zlikwidowane

pozdrawiam (2018/11/09 17:25)