Łowiska Okręgu Mazowieckiego

/ 20 odpowiedzi

Witam,

 

Wierząc informacją zamieszczonym na stronie OMPZW to moi Drodzy nie liczmy na to, że coś się polepszy względem roku 2011. "Mazowsze" ma porozumienia (chwila przytrzymam się krzesła....................................................................................) aż z 4 okręgami.

link do strony: http://ompzw.pl/porozumienia_2012,243.html

Tak właśnie OMPZW pozbywa się składak...

W sumie to nie rozumiem dlaczego Mazowsze i dlatego wcześniej te " ". Mazowsze jest DUUŻO większe niż to na podziale PZW. Skoro okręg Mazowsze to chociaż porozumienia niech będą na całe Mazowsze.

Żeby nie było tak krytycznie to wielki + za mapkę z łowiskami mimo że odbiega od tematu grupy

Adam01


wogóle teren Mazowsza a podział/teren wód "Okręgu PZW Mazowieckiego" jest dość sprzeczny. Zobacz na mape, gdzie są granice woj. Mazowieckiego a gdzie granice Okręgu PZW. Paranoja! Chce jechać na ryby nad rzekę w oj. Mazowieckim a tu pech bo rzeka nie jest w Okręgu Mazowieckim. (2011/12/12 19:54)

Zielony80


Bo PZW jest ciągle w komunie, i mają komunistyczny podział Polski i długo by jeszcze wymieniac. (2011/12/12 20:13)

Adam01


Mam wrażenie że jest XXI wiek i pora na małe zmiany! (2011/12/12 22:01)

Anachid


Jak by zreformować geografię PZW, tzn. połączyć okręgi do dzisiejszych granic administacyjnych, to można by trochę kasy zaoszczędzić. Ale trochę osób by ze stołków pospadało... (2011/12/13 15:32)

Zielony80


Żeby Okręg Mazowiecki był cho trochę mazowiecki to powinni miec porozumienia ze wszystkimi okrękami ościennymi. Wtety może jakoś by to wyglądało. (2011/12/14 19:53)

ororo


Zielony80 czemu pod ten link który podałeś muszę hasło wklepywać?? (2011/12/14 20:27)

Zielony80


Zielony80 czemu pod ten link który podałeś muszę hasło wklepywać??


Patrz no kurna, wcale na ompzw.pl nie można wejśc. Skubańce. Może coś przerabiają...... pewnie dodają nowe porozumienia w tajemnicy żebyśmy nie wiedzieli ile ich jest :D (2011/12/14 20:41)

ororo


A niech sie dogaduja nam to bedzie pasowac mogliby z cene zejsc przy okazji:) (2011/12/14 21:56)

ororo


o już działa (2011/12/14 21:58)

neuroup


Obejrzałem nową mapkę i generalnie nie jest źle, to znaczy nie jest gorzej!! To też plus.
A teraz moje pytanko. Jeśli rok temu można było łowić na jeziorze Małszewskim[obok miejscowości i jeziora Burdąg] to jak teraz nie ma to wynika to z błędu, że ktoś źle naniósł/zapomniał na mapę czy po prostu zostało wypisane? (2012/01/05 22:28)

Zielony80


Po prostu mapka jest cały czas rozbudowywana. Jak masz chęć to możesz zgłosić łowisko z opisem. (2012/01/05 23:29)

neuroup


Jeśli dostanę wykaz jezior, które wchodzą w okręg Mazowiecki to mogę dane uzupełnić. Bo mam rozumieć, że ta mapka jest nie kompletna? Jeśli tak to w jakiej skali ?
Ja to mam pytanie czy ktoś by nie mógł tego zrobić raz a porządnie i podpisać się pod tym ?

Pozdrawiam (2012/01/06 02:23)

rygiel


No i o czym tu dyskutować.Jedni są zadowleni drudzy nie. Dyskusja trwająca na tym forum (na temat porozumień trwa od 2010 r.)niczego nie zmieni.To nie PZW jest płatnikiem tylko my,a my nie mamy żadnego wpływu na decyzje KC PZW.Okręg mazowiecki podpisuje porozumienia z okręgami, które są położone poza możliwością stałego wędkowania dla wędkarzy zamieszkujących zachodnią część okręgu.Czy wiecie czym dysponuje koło nr 18 Pruszków ?   Nie? Bo ja też nie ,a składki od 30-tu lat płacę. (2012/01/09 11:51)

Julas


Mieszkam na Mazowszu, a należę do Okręgu Ciechanowskiego. Przyjęcie nazwy "mazowiecki" przez okręg warszawski jest głupie i pokazuje tendencje hegemonistyczne "działaczy" z Twardej. Śmieszne, co oni robią z zarybieniami, rybakami itp. A tak przy okazji - wiecie może, ile wynoszą diety działaczy? Np. prezesa Okręgu Warszawskiego? (2012/01/09 12:06)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

FanAtyk


Myślałem że będzie lepiej niż w zeszłym roku, ale widzę że porozumienia są te same. Teraz żeby pojechać nad Bzurę będę musiał wygospodarować dodatkową stówkę, za co serdecznie dziękuję panom z twardej. Całe szczęście (dla nich) że Polacy to nie jest naród w gorącej wodzie kąpany, jak co poniektóre, bo już by dawno ruszyło pospolite ruszenie i wyciągnęło za uszy szanownych działaczy zza swoich biurek. (2012/01/09 14:45)

JKarp


CześćJulas czy to prawda, że w tamtym roku bardzo dużo ryb wam nawiało ze zbiornika bo ktoś kazał otworzyć zaporę ? Tak słyszałem ale lepiej pytać u źródła.A o dietach hm .. może zmilczmy bo się zdenerwujemy tylko :-(Ty, że tak powiem możesz coś wyniuchać z racji funkcji.Janusz JKarp (2012/01/09 16:55)

rygiel


Julas!Twarda to jest teraz.Ale dla panów z KC PZW to nadal jest ulica KRAJOWEJ RADY NARODOWEJ. (2012/01/10 12:20)

wojtasanw


Witam,
Jeśli można coś dodać w tej sprawie to powiem Wam koledzy że byłem niedawno na ul.twardej sprawy załatwiać i widziałem obsadę "naszego kochanego PZW"... byłem zaskoczony wszędzie ludzie po 50-ce...Diety też są pewnie niezłe...ale to normalne...TO JEST POLSKA....... MOŻE PORA WYMIEĆ DZIADKÓW NA MŁODYCH ŚWIEŻYCH I KREATYWNYCH, oraz przede wszystkim ludzi kompetentnych którzy widzieli już wcześniej klawiaturę i muszkę od komputera....bo to co tam zobaczyłem to po prostu żal dupę ściska.

Serdecznie pozdrawiam (2012/01/12 20:47)

osmial


Koledzy zanim zaczniecie narzekać (och jakie to Polskie!) to zerknijcie jak jest w innych częściach kraju. Jestem z Piotrkowskiego i tak na dobrą sprawę mamy około 10 większych zbiorników i rzekę. Chciałbym aby w naszym okręgu było tyle jezior (i Wisła) co w samym tylko Mazowieckim! (2012/01/13 14:18)

Julas


Witam,
kol. "osmial". A dużo rybaków u Was?
Pozdrawiam! (2012/01/18 09:51)