Łowiska okolice Łodzi

/ 14 odpowiedzi
Panowie dopiero zaczyna swoją przygodę z wędkowaniem . Mam już za sobą wszystkie opłaty i takie tam. Moje pytanie gdzie warto się wybrać na rybki w okolicach Łodzi. No powiedzmy do 80 km. Ew jak ktoś ma informację jakie mnie czekają dopłaty i jak je dokonywać to też będę wdzięczny.
KYLON


Myślę,że bardzo dobre są łowiska w okolicach Opoczna mam na myśli zb. Miedzna Murowana,zb.Drzewica no i oczywiście zb.Sulejowski.We wszystkich można powędkować jest płoć, leszcz,sandacz szczupak i jeszcze wiele gatunków. (2009/04/29 08:14)

Pablo1611


Dzięki za odpowiedź . No właśnie czytałem o Miedzianej Murowanej i chyba się tam wybiorę. A mam jeszcze jedno pytanie czy na zalewie Sulejowskim są jakieś miejsca żeby rzucić na spławik z brzegu ? Bo z tego co wiem to tam raczej przy brzegu jest raczej płytko. (2009/04/29 10:12)

zegar


Na spławik na zalewie połowisz koło stanicy wędkarzkiej, Zarzęcina, na cofce zalewu od strony podklasztorza. Łowiska koło Łodzi to: Krzywie, Głowno,Bogdanka,zalew Kotliny, rzeka Grabia za Kolumną,zbiorniki w Tuszynie,Brzezinach,na Smulsku (Retkinia). Tam możesz łowić na samą kartę. (2009/04/29 15:45)

u?ytkownik11976


5 km na pólnocny zachód od pabianic znajdują sie glinianki,glębokośc miejscami do 7m,są roślinożercy i drapieżcy głownie 5 stawów jeden dośc duży,polecam wejsć na mój blog i w łowiska tak glinianki są lepiej opisane (2009/04/29 21:16)

Steven31


25 km od Piotrkowa Tryb na południe starą trasą na Częstochowę jest Zalew Cieszanowice- Polecam. (2009/04/29 22:05)

pike2


Ja łowię tylko na spining, jeśli Cię to interesuje to ja łowię na Jeziorsku i okolice rzeka Warta, rzeka Grabia i rzeka Widawka, jeśli chcesz połowić w ciszy i spokoju to polecam Grabię i Widawkę, ryb rekordowych tam się nie łowi ale odprężyć i odpocząć można. Pozdrawiam i życzę udanych wypraw. (2009/04/30 22:31)

Pablo1611


Dziękuje wszystkim za pomoc.Na pewno skorzystam ale oczywiście temat nie zostaje zamknięty więc jak ktoś ma jeszcze jakieś pomysły to niech pisze. (2009/05/04 20:21)

nowa28


Ja proponuję zalew sulejowski w okolicy Barkowic. (2009/05/05 11:53)

Herman


Proponuję Zalew Sulejowski w okolicach Omegi. Ewentualne opłaty można wnosić do mnie :) (2009/05/05 23:23)

artureks


Proponuje łowisko w Strykowie zalew, wędkuje tam od 3 lat, jest tutaj ładny leszcz, karaś oraz bardzo dużo karpia . Ja preferuje wędkarstwo gruntowe i nastawiam się na karpie z efektami jeśli jest pogoda sprzyjająca wędkarzy jest bardzo dużo. Obowiązuje karta wędkarska oraz dodatkowe opłaty bo jest to akwen specjalny. Jeśli dopiero zaczynasz to super są stawy koło Zgierza tzw "Ciosenka" gdzie jest karp, karaś, leszcz, płoć i każda inna ryba jest specjalny staw z pstrągami u gospodarza możesz kupić dodatkowo wędzone pyszne ryby. Jest tam super. Pozdrawiam jeśli chodzi o szczegóły to proszę okontakt. (2009/05/06 13:13)

tomaszgud


ja polecam ci pilice!najlpeije lapac na niej od maja do konca lipca mozesz tam zlaopac ładnego leszcza,szczupaka,jazia,klenia nawet z zeszłym roku trafilem tam suma:-) (2010/02/17 15:45)

u?ytkownik8975


W marcu doradzam na Pilicy poszukać ze spiningiem Pstrągów. Bardzo duża ilość zwiała z hodowli. Już w ubiegłym roku padło kilka poniżej Sulejowa.Najlepiej przy ujściu Czarnej Co się tyczy innej bliskiej rzeki to Bzura w okolicy Piątku.   Soboty i dalej w kierunku Łowicza i Sochaczewa.Miejsca piękne, ryba każda, a Bzura dzika i swobodna. Polecam okręg Skierniewicki. i Mrogę oraz wszystkie zbiorniki na niej.Pozdro. (2010/02/17 16:34)

radekKnz


W Konstantynowie Łódzkim są też 2 stawy oraz np trochę dalej bo za Sieradzem zbiornik Próba (2010/02/17 21:46)

maciek32


W Konstantynowie są zbiorniki wyłączone z porozumień. (2010/03/18 23:21)