Zaloguj się do konta

Łowiska na Wiśle w świętokrzyskim

utworzono: 2013/02/18 18:29
MISTRZU97

Gdzie najlepiej wybrać sie nad wisłe w województwie świętokrzyskim?
[2013-02-18 18:29]

89krzysztof

Liczysz, że ktoś napisze w którym miejscu łowi ? Najlepiej znaleźć miejsce samemu, osiągnąć na nim jakieś wyniki. Satysfakcja podwójna.
[2013-02-18 18:38]

korczenskis

dokladnie tak jak napisał kolega krzysztof nikt ci nie powie szukaj az znajdziesz:) [2013-02-18 20:42]

MISTRZU97

nie chodzi mi o dokładne miejsce tylko mniej wiecej gdzie jet powiedzmy jakies zakole gdzie rzeka wolkniej płynie

[2013-02-18 20:52]

89krzysztof

Ale to jak ? Prosisz o współrzędne geograficzne ? Bo wydaje mi się, że Wisła w Świętokrzyskim dość długa jest. Ja teraz już łowię na kilku miejscach, bo już trochę Wisłę w swojej okolicy znam. Wcześniej wyglądało to tak, że brałem spinning do ręki i szedłem wzdłuż brzegu i oglądałem co i jak ... Ale widzę, że obrałem złą taktykę, lepiej było na forum poprosić o sprawdzone miejsca ;)
[2013-02-18 21:25]

MISTRZU97

Ale to jak ? Prosisz o współrzędne geograficzne ? Bo wydaje mi się, że Wisła w Świętokrzyskim dość długa jest. Ja teraz już łowię na kilku miejscach, bo już trochę Wisłę w swojej okolicy znam. Wcześniej wyglądało to tak, że brałem spinning do ręki i szedłem wzdłuż brzegu i oglądałem co i jak ... Ale widzę, że obrałem złą taktykę, lepiej było na forum poprosić o sprawdzone miejsca ;)

no własnie w okolicach a ja mam zamiar sie wybrac na 2   3 dni bo nie mieszkam blisko wisły zebym mogł codziennie jezdzic. A jak juz wybiore jakis miejsce to zebym cos złowił

[2013-02-19 16:22]