Zaloguj się do konta

Łowiska na Śląsku bez opłaconej składki

utworzono: 2012/04/27 15:28
Barty

Witam serdecznie!Jestem totalnym amatorem wedkarstwa.Ostatnio wedkowałem 10 lat temu. Teraz mam ochotke sie wybrac, ale nie oplaca mi sie placic skladki, jesli pojade 1-2 razy w roku. Gdzie na Śląsku są takie łowiska gdzie mozna bez oplaconej skladki, a jedynie jakas wejsciowka na dzien? Slyszalem ze tak mozna w Dzieckowicach, ale tam dzwonilem i musze miec oplacona jednak skladki w Katowicach,Prosze i dziekuje za pomoc. [2012-04-27 15:28]

zbynio5o

Szkoda że tak ciężko było ci napiać skąd jesteś, nawet w profilu. Ale tu masz jedno z nich :

http://www.rybolowka.pl/lowisko.html#d

[2012-04-27 15:44]

pawelz

Witam serdecznie!Jestem totalnym amatorem wedkarstwa.Ostatnio wedkowałem 10 lat temu. Teraz mam ochotke sie wybrac, ale nie oplaca mi sie placic skladki, jesli pojade 1-2 razy w roku. Gdzie na Śląsku są takie łowiska gdzie mozna bez oplaconej skladki, a jedynie jakas wejsciowka na dzien? Slyszalem ze tak mozna w Dzieckowicach, ale tam dzwonilem i musze miec oplacona jednak skladki w Katowicach,Prosze i dziekuje za pomoc.

A karte wedkarska masz ?. Bo jak tak to mozesz wedkowac wszedzie, musisz tylko wniesc oplate jako niezrzeszony.Dniowka to koszt okolo 50 - 70 zl (w zaleznosci od okregu).
Jesli nie masz karty to zostaja tylko i wylacznie prywatne (nie dzierzawione) lowiska.
[2012-04-27 16:06]

Grabar

tylko czy tam coś bierze

[2012-04-27 16:10]

adams

www.lowiska.pl internetowy spis łowisk szukaj w komercyjnych a jak byś podał miejscowość to byś miał konkrety  nie bądź anonimowy a więcej się dowiesz
[2012-04-27 16:48]

zbynio5o

Witam serdecznie!Jestem totalnym amatorem wedkarstwa.Ostatnio wedkowałem 10 lat temu. Teraz mam ochotke sie wybrac, ale nie oplaca mi sie placic skladki, jesli pojade 1-2 razy w roku. Gdzie na Śląsku są takie łowiska gdzie mozna bez oplaconej skladki, a jedynie jakas wejsciowka na dzien? Slyszalem ze tak mozna w Dzieckowicach, ale tam dzwonilem i musze miec oplacona jednak skladki w Katowicach,Prosze i dziekuje za pomoc.

A karte wedkarska masz ?. Bo jak tak to mozesz wedkowac wszedzie, musisz tylko wniesc oplate jako niezrzeszony.Dniowka to koszt okolo 50 - 70 zl (w zaleznosci od okregu).

Jesli nie masz karty to zostaja tylko i wylacznie prywatne (nie dzierzawione) lowiska.

Paweł, nie strasz gościa takimi kwotami.  Dniówka 50- 70 zł ?    Czytaj tutaj :

http://www.katowice.pzw.org.pl/cms/2186/oplaty_2012

[2012-04-27 16:53]

perwer

Masz z 20 stawów na śląsku ,jak nie więcej, gdzie możesz połowić bez opłaconej składki,ale gdzie dokładnie Cie interesuje połowić pozostaje zagadką.
[2012-04-27 20:06]

89krzysztof

skąd jesteś ?  [2012-04-27 21:15]

Barty

jestem z Katowic. [2012-04-27 22:21]

Barty

jestem z Katowic.

PS.Dniowka 70 zl to wiecej niz skladka :)PS.2 Karte mam nieuzywana od 20 lat, i wydana w innym wojewodztwie [2012-04-27 22:23]

pawelz

Paweł, nie strasz gościa takimi kwotami.  Dniówka 50- 70 zł ?    Czytaj tutaj :

http://www.katowice.pzw.org.pl/cms/2186/oplaty_2012

Moze i sie co do Katowickiego pomylilem (strzelalem z glowy). Ale miedzy 50-70 zl ma okolo 40% okregow
Oatrzac na ta tabele widac ze PZW wola sobie i po 100 zl / dzien. To drozej niz OS na Dunajcu
czy Sanie. Za wody nizinne (bo co za wody gorskie moze miec okreg mazowiecki).

http://www.pzw.org.pl/zgpzw/wiadomosci/41261/63/oficjalna_tabela_skladek_okregowych_na_ochrone_i_zagospodarowani
[2012-04-30 16:08]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia