Łowiska kujawsko - pomorskie

/ 8 odpowiedzi
witam wszystkich wedkujących oraz korzystajacych z wedkuje.pl mieszkam we wloclawku jak wszytkim wiadomo z tej okolicy to juz nie ma gdzie wedkowac na wisle jak nie mala woda to remonty itp chial bym  w tym roku połowic na prywatnych lowiskach może ktos podpowie gdzie w okolicy wloclawka są lowiska prywatne  jaka ryba bierze ile oplata wynosi itp dziekuje za pomoc
adamkarp


Polecam łowisko w Bogucinie pod Włocławkiem. Prywatny staw. Tutaj masz nr telefonu - 507805159

Byłem tam ostatnio i bardzo polecam! 10 szt sporych karpi w ciągu godziny, a jestem początkującym wędkarzem.

(2012/05/22 13:20)

balcer


Widzę wpis z przed roku . Czy byłeś tam jeszcze później ? Mam zamiar się wybrać na to łowisko. (2013/06/26 18:28)

u?ytkownik149822


Polecam łowisko w Bogucinie pod Włocławkiem. Prywatny staw. Tutaj masz nr telefonu - 507805159

Byłem tam ostatnio i bardzo polecam! 10 szt sporych karpi w ciągu godziny, a jestem początkującym wędkarzem.


Takie łowienie sensu nie ma.
To nie jest wędkarstwo,ale popelina. (2013/06/26 18:38)

piccione


Ostatnio byłem w miejscowości Borek gm. Topólka , bardzo fajne łowisko, gospodarz spoko, czynne od 6 rano. W łowisku karp 0,5-5kg , jesiotr, szczupak. Bardzo ładne łowisko i dobrze zorganizowane , polecam ! (2013/06/26 21:43)

Bialy89


Jak na moje w tym Borku lipne jest to łowisko.Nie chodzi mi tu o ryby a o miejsce staw mały i mało miejsca raz tam byłem to dzieciaki chodziły pomiędzy wędkami mi i tym co siedzieli obok bo byli z rodzicami a siedzieli na końcu i kręcili się w ta i z powrotem szału można było dostać:) (2013/06/27 13:52)

Bialy89


W okolicy Włocławka nie znam łowisk ale polecam Ci łowisko Mochelek w Lisewie Kościelnym. Obok tez jest jezioro Długie masz dwa łowiska tylko że za Złotnikami Kujawskimi więc spory kawałek ale można jechać na weekend .Ceny na Mochelku za dzień 20 zł na dwie wedki kolejna dopłata 10 zl ale i tak zawsze się łowi na 3 nocka to juz nie pamiętam ale chyba 30 zł a obok na Długim to 25 zł dzień a nocka 40 zł :)Byłem 2 razy w tym roku pierwszym razem 5 karpi (7,5 6 5,4 i 2*2kg) i trochę leszczy i płotek drugim razem lipa była bo jeden mały sandacz. Ale tam są naprawdę duże ryby i warto tam się wybrać ale najlepiej na klika dni pozdro:) (2013/06/27 13:58)

mariusz-wotkowski


Napisałem ostatnio tekst na temat tego łowiska "Borek" Zapraszam do zapoznania się z nim. Moim zdaniem naprawdę ok to łowisko. No i jak każda wodę trzeba je bliżej poznać.
http://www.muszkawaustrii.pl/2016/06/owisko-borek-k-topolki.html (2017/02/24 15:12)