Łowiska które polecacie w okolicy Radomska!

/ 3 odpowiedzi
Chciałbym żebyście polecili mi łowiska w okolicy radomska ( do 30 km) - mogą one być z PZW albo i nie ( czyli jakieś dzikie albo użyteczne ) nie chodzi mi tutaj o jakieś wielkie zalewy jak Cieszanowice czy Sulejów - szukam takich mało znanych i uczęszczanych łowisk gdzie można się pobawić z drobnicą (płoć, byczek,krąp , okoń,jaź) ale i natrafić na jakiegoś potworka ( leszcz , karp , szczupak). Za pomoc z góry dziękuje i pozdrawiam !
kuba3511


Na Dobryszycach masz "akwarium" czyli płacisz 25zł i ciągniesz całe 2 karpiki/amury. Na Folwarkach są 2 stawy, ale ja sam mam do nich 200m i nie mam ochoty tam łowić. Na twoim miejscu jeździłbym na starorzecza, na których niestety jest już rzęsa albo właśnie na Cieszanowice, bo wydaje mi się, że to jest najrybniejszy zbiornik w naszej okolicy. (2012/06/14 19:40)

DEFik27


Witam
A co moglibyście polecić w okolicach Radomska ~w promieniu ok. 30km ?
Głównie chodzi mi o akweny nie PZW. Fajnieby było jakbyście polecili akweny z karpiem >4kg
Bo mniejsze mnie nie interesują. Pozdrawiam i do spotkania nad wodą :) (2012/08/22 07:56)

kowal 01


Okolice Radomska do 30 km to tylko Słok.
Jeśli chcesz łowić karpie to proponuję pojeździć trochę na wodę i po obserwować gdzie się spławiają. Na pewno możesz spodziewać się okazów po 20 kg i więcej. (2013/01/26 21:00)