Łowiska komercyjne w ok. Zgorzelca

/ 3 odpowiedzi
witam,

pytanko mam
znacie moze lowiska kolo zgorzelca na ktorych mozna bez karty (tzn. karte mam ale nie oplacona) polowic. jakies prywatne stawy itp. gdzie gospodarzowi sie placi i mozna lowic.
wiem ze lepiej oplacic i lowic wszedzie ale 200 na cztery miechy albo i mniej, pod lodem nie lowie to troche kasy jest.
wiem o jednym w stojanowie, bylem tam, ale lipa, miesiarze wyciagneli chyba wszystko bo slabo z braniami, wybralbym sie gdzie indziej a nie chce i nie bede klusowac.
podajcie prosze jakies miejscowki
tinca


W Koźlicach jest gospodarz co ma prywatny staw i umożliwia łowienie ale nie znam szczegółów.Kiedyś jeździłem do Łagowa na staw "Dwunastkę",jedziesz siadasz i łowisz ,jak przyjedzie stróż to kasuje dychę,ale nie wiem czy aktualne i jak tam z rybami.pozdrawiam  (2011/09/14 19:19)

koniu12


W Lagowie niestety lowiska juz nie ma. Slyszalem o lowiskach komercyjnych w Czechach, niestety nie mam namiaru, a sam chetnie bym skorzystal.

Pozdro (2011/09/26 19:59)

tinca


W sprawie łowisk w Czechach,może coś wiedzieć kol.Przemslot z koła PZW w Bogatyni.
Pozdrawiam
W Lagowie niestety lowiska juz nie ma. Slyszalem o lowiskach komercyjnych w Czechach, niestety nie mam namiaru, a sam chetnie bym skorzystal.

Pozdro

(2011/09/26 20:16)