Łowiska komercyjne Sosnowiec.

/ 6 odpowiedzi
Witam
Mam takie pytanie czy ktoś zna łowiska komercyjne do 50,60 km od Sosnowca.
Wiem, że takie jest w Pilicy za Ogrodzieńcem.
Jest też w zatorze w małopolskim.
Kiedyś słyszałem, że było w Imielinie.
wojtii1


Jest takie łowisko ,,Przymiarki". Znajduje się ono w Bukownie ul. Sławkowska. Wędkuje tam pierwszy sezon i myślę że jest godne polecenia. Dominująca ryba to Karp, Amur, Karaś. Opłata wynosi 220zł na rok. (2011/08/02 18:45)

destril


Koło zalewu w Przeczycach są jakieś takie łowiska komercyjne głównie karpie do 4 kg jak nic nie złowisz a raczej jest to nie możliwe na tym stawie to można kupić, w Chełmie Śląski jest jedno oto strona - http://www.lowisko-wedkarskie.pl/index.php?id=5 są tam karpie, amury, tołpygi, sumy, szczupaki i słyszałem że są tam jeszcze leszcze, trochę dalej w granicach 90 km w Książu Wielkim (Małopolska) są dwa stawy tego samego właściciela  głównie leszcze ale jak karp  weźmie to taki że wędka trzeszczy, i koło Książa w Mianocicach są też trzy takie małe na jednej posesji głównie karpie ale takie że jak weźmie kilogramowy ciągnie jak cztero kilogramowy, w okolicy jest jeszcze jeden taki w Rogowie ale opuszczony kiedyś w zimę właścicielowi nie chciało się robić przerębli to ryby wszystkie pozdychały. Nie wiem jak tam teraz jest bo to było 6 lat temu ale z tego co widać staw jest mocno zarośnięty i nikt nie łowi :) to chyba wszystkie łowiska komercyjne które mogłem wymienić najbardziej polecam te w Przeczycach bo jest szybki dojazd i ryby też szybko biorą najlepsza kukurydza na spławik. (2011/08/03 13:17)

destril


Koło zalewu w Przeczycach są jakieś takie łowiska komercyjne głównie karpie do 4 kg jak nic nie złowisz a raczej jest to nie możliwe na tym stawie to można kupić, w Chełmie Śląski jest jedno oto strona - http://www.lowisko-wedkarskie.pl/index.php?id=5 są tam karpie, amury, tołpygi, sumy, szczupaki i słyszałem że są tam jeszcze leszcze, trochę dalej w granicach 90 km w Książu Wielkim (Małopolska) są dwa stawy tego samego właściciela  głównie leszcze ale jak karp  weźmie to taki że wędka trzeszczy, i koło Książa w Mianocicach są też trzy takie małe na jednej posesji głównie karpie ale takie że jak weźmie kilogramowy ciągnie jak cztero kilogramowy, w okolicy jest jeszcze jeden taki w Rogowie ale opuszczony kiedyś w zimę właścicielowi nie chciało się robić przerębli to ryby wszystkie pozdychały. Nie wiem jak tam teraz jest bo to było 6 lat temu ale z tego co widać staw jest mocno zarośnięty i nikt nie łowi :) to chyba wszystkie łowiska komercyjne które mogłem wymienić najbardziej polecam te w Przeczycach bo jest szybki dojazd i ryby też szybko biorą najlepsza kukurydza na spławik. (2011/08/03 13:18)

siri34


zator w woj.małopolskim staw mały ale co 2tyg zarybiany karpiem, ciezko jest nic nie złapac. Oplata 30/dzien i ile złapiesz tyle bierzesz (2011/08/03 13:28)

jelec52


www.lowisko.bialaprzemsza.pl/ w Sławkowie. (2018/03/20 22:37)

DziubsoN


Zależy jakie łowiska Cię interesują. Jeśli takie co wykupujesz na dzien pozwolenie to mogę polecić Ci płatne łowisko w mojej okolicy. Od Sosnowca jakieś 55km
Tutaj masz link do strony na fb:https://pl-pl.facebook.com/GospodarstwoRolnoRybackieNaOwczarniNowaWies1/

Ryby z tego co widać na zdjęciach łapią potężne. Ja osobiście byłem na małym stawie ( bo mają mały i duży) to drugiej wędki nawet nie rozkładałem bo bym nie wyrobił z rybami. Na duzym łowisku są medalowe ryby... Z resztą co się będę rozpisywać, wejdź sobie w link to wszystko zobaczysz jak na tacy. Jeśli Ci się nie ładuje to wpisz w google: Gospodarstwo Rolno - Rybackie "Na Owczarni" Nowa Wieś (2018/03/21 09:02)