Łowiska komercyjne okolice Wałbrzycha i Głog

/ 10 odpowiedzi
Witam.
Szukam dobrego łowiska w okolicy Wałbrzycha, a także Głogowa.
Proszę o dokładny adres.
Z góry dziękuje za pomoc.
Cichy5


W Wałbrzychu takie łowisko komercyjne znajduje sie w Dzielnicy SOBIECIN, jadac samochodem  ul. 1-go Maja , kierowc sie na ul, Kosteckiego w okolicy Koksowni Wałbrzych .

Jest to zbiornik betonowy , jest tam ryba prakycznie kazdego gatunku, Jezeli chodzi o sprawy cen to niestety nie odpowiem.

(2011/07/13 17:04)

Cichy5


Pdobne lowisko komercyjne znajduje sie w miejscowosci KROBIELOWICE , na tarasie Wałbrzych - Wrocław w miejscowosci Gniechowice zaraz na Stacji ORLEN trzeba pojechac w lewo i dalej kierowc sie do tej miejscowosci po okolo 2 km. widoczna bedzie drewniana budowla przypominajaca brame wjazdowa na teren Skansenu , to juz tutaj za ta brama , jest Zameczek bialy i pole golfowe, za tym polem sa stawy  i widoczna Rybaczowka .

Polecam tutaj bylaem juz pare razy i jest Ok.  

(2011/07/13 17:09)

Cichy5


Polecam rowniez łowisko komercyje w Rudzie Sułowskiej. Jest to na trasie z Wroclawia przez Trzebnice , dalej trzeba kierowc sie na Milicz , ale w Trzebnicy / po przejechaniu okolo 1 km, kierowca musi uwazac  poniewaz trzeba kierowac sie na SULÓW , w Sułowie za rondem kierowc sie na kosciol , przy kosciele w lewo i po przejechaniu okolo 4-5 km, jestes na miejscu . widoczne bocianie gnizdo jet zaraz przy łowisku. Jest tam fantastycznie tylko trzeba miec gruby portfel. Mozesz sprawdzic ceny na stronie biuro@stawymilickie.pl (2011/07/13 17:15)

Cichy5


Kozezanko lub kolego po kiju , zycze polamania kija .

Pozdrawiam A. KUŚMIERZ

(2011/07/13 17:25)

Jeasabell


Witam kolegów.
Dziękuje za szybką odpowiedź na pewno się tam wybiorę.

P.S. Jestem Kobietą (2011/07/14 12:52)

Jeasabell


Witam
Dziękuje za pomoc.
Na pewno nie będę się nudzić w weekend. 

Pozdrawiam Iza W. (2011/07/15 14:09)

Cichy5


Witam . !

 Ponownie chciałbym , powiadomic Ciebie o łowisku W Jaworzynie Ślaskiej - otóz w dniu 23 lipca 2011 r pojechalem tam osobiscie sprawdzic to miejsce , i powiem tak  - wyglada tragicznie , poziom wody strasznie sie podniosl ,i to nie jest calkowicie spowodowane ostatnimi opadami deszczu .  Łowisko jet prakycznie niedostepne , miejsce gdzie dokonywano oplat jest praktycznie pod woda . Z trzech stawow powstał jeden wielki akewn wodny. Pytałem okolicznych przechodniow , czy ktos wie cos konkretnego o tym lowisku to kazdy odpowidal inaczej i kierowano mnie , za kazdym razem w inne miejsce i do innej osoby.Dojazd samochodem w dobre miejsce do wedkowania - to trzeba pytac okolicznych mieszkancow , poniewaz tam gdzie prowadza oznakowania - Kapielisko i Parking to napewno nie jest miejscem obecnie do uprawiania wedkowania . Płytko , zalane ogrodzenie , boisko  do pilki siatkowej , szuwary błoto , kamienie  ławki itp,itd. Wiec jak narazie to osobiscie nie polecam tego miejsca .

(2011/07/23 18:07)