Zaloguj się do konta

Łowiska komercyjne Wałbrzych

utworzono: 2011/02/22 10:56
dominas666

Witam wszytskich wedkarzy. Czy zna ktos łwiska prywatne w Wałbrzychu?? jesli tak to prosze o namiry oraz opisanie doswiadczen oczywiscie mile widziane zdjecia. [2011-02-22 10:56]

Zelo

witam.
z tego co pamiętam to w lubiechowie jest duzo łowisk prywatnych, najlepszy staw z wyspą jest w lesie za torami ale czy nadal otwarty to nie wiem bo juz 4 lata w w-chu nie mieszkam,wiem ze dużo amura, karpia i karasia tam mieli, na poniatowie ktoś też ma stawy za pętlą w strone kozic po lewej stronie i tez na poniatowie u pana Wojciechowskiego.Dodaje ze nie jestem pewien czy owe stawy nadal sa dostępne dla wędkujących. Jak dowiem się coś więcej to napisze bo mam rodziców na poniatowie.
Pozdrawiam
[2011-02-22 17:15]

dominas666

Jeden koles mowil cos o lowisku na sobiecinie ponoc jest tam lin leszcz i karp ale nigdy tam niebyl. cos ponoc tez jest na podzamczu ale to tylko domysly.dziki za odpowidz [2011-02-22 19:30]

Mieszkam na Sobięcinie i mieszkam rzut kapciem od tych stawów prywatnych. Gdy są otwarte bywam tam codziennie pogadać, pooglądać, czasem połowić. Łowienie kosztuje 1,80zł/h osoba towarzysząca 1zł/dzień. Możesz tam połowić karasi, leszczy, płotek, czasem szczupaka, karpia było tam sporo ale w zeszłym sezonie wszystko zdechło pod przyduchą. Jak coś to możemy się spotkać na stawach po uprzednim kontakcie. Łowisko składa się z 2ch stawów oba mają betonowe brzegi. [2011-02-23 20:04]