Łowiska koło Zielonej Góry, oprócz Odry.

/ 9 odpowiedzi
witam chciał bym połowić rybki w okolicach zielonej góry z wyjątkiem odry bo wylała prosze o jakies lokalizacje pozdrawiam
użytkownik57785

Dąbie, Zabór, Brzezie,  no i reszta po ponad 40 km od Zielonej. (2011/07/30 19:47)

striggley

Dąbie, Zabór, Brzezie,  no i reszta po ponad 40 km od Zielonej.

a w Zaborze , to co to za łowisko bo sam mam nie daleko ale nie wiem co to za akwen i jaka tam jest ryba no i oczywiście czy to łowisko pzw ? (2011/07/30 20:50)

użytkownik57785

W Zaborze jest kilka łowisk. Wszystkie PZW. Jedno prawie w centrum Zaboru bo za zameczkiem, ale z brzegu bez dostępu i zdradliwe (podwójne dno), kolejne przy drodze na Czarną, czy jakoś tak, a najlepsze to Wapnice I, II i III . Ryba każda i sporo. Najbardziej znane są z ogromnych sumów. (2011/07/30 20:58)

striggley

w takim razie trzeba sprawdzić przez Czarną niegdyś jeździłem do pracy ale na Droszków a nie na Zabór może dlatego nic nie wiem o tamtejszych stawach dzięki za przybliżenie tematy ,

do założyciela wątku  : miejsce o którym mowa jest ok 10 - 15 km od Zielonej Góry kierunek Stary Kisielin a później na Droszków i Zabór (2011/07/30 21:12)

użytkownik57785

W Droszkowie w lewo na Łaz i dopiero w Łazie w prawo na Zabór, a w Zaborze w prawo:) (2011/07/30 21:22)

macros111

W Zaborze jest kilka łowisk. Wszystkie PZW. Jedno prawie w centrum Zaboru bo za zameczkiem, ale z brzegu bez dostępu i zdradliwe (podwójne dno), kolejne przy drodze na Czarną, czy jakoś tak, a najlepsze to Wapnice I, II i III . Ryba każda i sporo. Najbardziej znane są z ogromnych sumów.

Witam kolegow !!!

Prosze o kilka najwazniejszych informacji na temat łowisk w Zaborze Wapno I,II,III,IV,V,

w ktorym z tych lowisk mozna skutecznie powedkowac ?

Pozdrawiam.

(2012/03/06 15:30)

macros111

W Zaborze jest kilka łowisk. Wszystkie PZW. Jedno prawie w centrum Zaboru bo za zameczkiem, ale z brzegu bez dostępu i zdradliwe (podwójne dno), kolejne przy drodze na Czarną, czy jakoś tak, a najlepsze to Wapnice I, II i III . Ryba każda i sporo. Najbardziej znane są z ogromnych sumów.
(2012/03/09 17:28)

macros111

Kolego nie wszystkie bo I,II,III to lowiska PZW,IV prywatne lowisko z mozliwoscia wykupu zezwolenia za 200zl za rok i mozesz lowic dowoli nawet bez karty wedkarskiej,natomiast V

jest to lowisko kola wedkarskiego PZW w Zaborze z mozliwoscia wykupu zezwolenia dla niezrzeszonych w tym kole za 60zl za rok.

Bylem tam 3 dni temu,i pani ktora mi podala te informacje przedstawila sie jak wlascicielka lowisk i terenu.

Pozdrawiam,dzieki.

(2012/03/09 17:36)