Łowiska koło Lublina

/ 3 odpowiedzi
witam mogl by mi ktos poradzic jakies dobre lowisko maksymalnie jakies 60/50 km od Lublina? Łowie tylko z brzegu..prosilbym o podanie rybostanu itd.;pp z gory dziekuje.;)
cichy223

Witam znam fajna miejscowke sa to dwa stawy chodowlane polaczone z przeplywowa woda miejscowosc nazywa sie Wólka Kanieńska KAWKA ok 30km od lbn duzo kiarpia bękartów takich większych szczupak sum okonie jeszcze w tym sezonie nie byłem tam ale planuje się wybrać niedługo  płaci się 25 zł na 12 godz. w tym można zabrać 2 albo 3 karpie i 5 kg. bękarta. Drugim fajnym zbiornikiem jest jezioro głębokie gmina Cyców byłem tam 2 dni temu ale kiepska pogoda była i nic nie złapałem płaci się 8zł za dobę ryby to sandacz szczupak okoń karp leszcz sum amur jezioro jest co roku zarybiane a właścicielem jest gmina pozdrawiam CICHY (2011/04/03 22:07)

luki1006

jezioro Krzczeń lub Dratów doskonały dostęp z wału. A co do płatnych to jez. Rogóźno ok 40km od lublina zbiornik PZW z dopłatą ale można naprawdę złowić tam swoją życiówkę, rekord zbiornika to karp coś ok 24kg tyle że tam chyba za bardzo miejsc z brzegu nie ma (2013/05/13 09:37)