Łowiska koła - Jezioro Moczytko

/ 3 odpowiedzi

Przejrzałem opis  łowisk Waszego koła, jest ok, ale brakuje mi opisu trzeciego jeziora - jez. Moczytko, czym sobie "zasłużyło" na Wasze zapomnienie, a tylu wędkarzy je odwiedza.

Po przejęciu przez ON PZW jez. Sarcz i oddania go w opiekę Waszemu kołu myślę, że będzie miało piękny opis, jak i same jezioro. Jednak sąsiedztwo zakładu Joskin poważnie umniejszy jego urok - hałas dochodzący od strony zakładu jest dokuczliwy :(((

Bill


Co do Joskinu to prawda. Boję się o ty czy ta firma będzie faktycznie przestrzegać prawa i nie zanieczyści środowiska, jednakże super sprawą będzie jeśli PZW dostanie tę wodę. Dobry gospodarz jakim jest Koło Miejskie z pewnością zadba o tamtejszy rybostan czyniąc go obfitym.

Co do Mositka, w życiu cały wędkowałem tam max 5 razy, nie znam łowiska więc nie będę go opisywał. Liczę na to, że któryś z wędkarzy Koła Miejskiego który tam wędkuje zechce zrobić rzetelny materiał na ten temat. Oczywiście mógłbym pisać na podstawie jakiegoś istniejącego już opisu jednak myślę, że takie coś nie miałoby sensu.
Pozdrawiam! (2011/01/26 14:05)

uky


Wiesz co Bilu, jak chcesz wiedzieć coś na temat Mositka to możesz śmiało walić do mnie. Ja spędzam na tym jeziorze połowe sezonu wędkarskiego, więc możemy się kiedyś umówić na wędkowanie to ci powiem wszystko co i jak. (2011/02/03 11:43)

Bill


No panie Łukaszu, to żeś pan powiedział! Wchodzę w to bez dwóch zdań. Może polubię to jezioro, bo jakoś nie umiem tam poza sezonem zimowym złowić sensownych ryb. Jak już to jakieś krąpie po 7cm;p . Zatem panie Łukaszu liczę, że wiosną nauczysz mnie tam łowić. (2011/02/03 20:50)