Łowiska Karpiowe - Okolice Elbląga

/ 5 odpowiedzi

Witam

Czy może ktoś zna jakieś fajne łowiska Karpiowe w Warmińsko _ Mazurskim najlepiej koło Elbląga.

Pozdrawiam wszystkich i z góry dziękuje

mati1992


Łowisko Goplanica kilka kilometrów obok elbląga :) (2010/04/06 10:46)

stardust


Witam.
Napisz może cos wiecej o tym łowisku, na stronie mozna dostrzec rybostan z przed 3 lat:/
Chrzciałbym sie tam wybrać ale nie wiem czego sie spodziewac , a co za tym idzie jak się przygotować . Pozdrawiam ;) (2010/07/01 15:59)

mati1992


z tego co wiem jest to trudne łowisko i złowienie karpia nie jest łatwym zadaniem , rozmawiałem na temat tego łowiska z karpiarzami i doba od tego roku kosztuje 40 zł . Słyszałem też że nie należy nastawiac sie na to że złowi się wiele karpi , mój znajomy podczas zasadki nie miał żadnego brania a jego koledzy trochę połowili . Myslę że wiecej możesz dowiedziec sie od kolegów z carpteamtrojmiasto bo oni często zajeżdżają nad tą wode :) (2010/07/08 22:31)

mati1992


ja osobiscie nie lowilem na tej wodzie ale mam plany zeby tam sie wybrac i zobaczymy co z tego wyjdzie (2010/07/08 22:33)

u?ytkownik32021


Staw pierwsza klasa. Jesli chodzi o ten bo byłem tam dosć dawno. Jak jeszcze karpiowanie nie bylo w Polsce takie modne. Otóż z jednej strony bodajże masz wiele pozwalanych drzew i pni. I tam właśnie siedza te karpie. Rozmawiałem w Marcu z wędkarzami co tam jeżdzą to podobno kilka tysięcy zestawów własciciel odhaczył z tych korzeni po spuszczeniu wody. Także jest dośc trudno. (2010/07/14 09:25)