Zaloguj się do konta

Łowiska - Kanał Królewski I Zbylczycki O. Sieradz

utworzono: 2012/04/29 12:26
krystian252

Czy któryś z kolegów mógł by mi napisać gdzie są te oba kanały również brak jakiejkolwiek informacji w necie,jaka miejscowość? szerokość kanału i czego można się spodziewać,wędkując na nim? (okręg PZW Sieradz) (mapa dojazdu)
[2012-04-29 12:26]

pikolo1960

OBWÓD RYBACKI RZEKI NER NR 2- OKRĘG SIERADZKI

Długość odcinka Neru około 110 km, powierzchnia obwodu – 104 ha

OBEJMUJE:
1. Rzekę Ner od mostu drogowego w Lutomiersku na trasie Łódź-Szadek do ujścia do rzeki Warta,
2. Prawobrzeżne dopływy Neru: Pisię i Bełdówkę,
3. Kanały Królewski i Zbylczycki na całej ich długości

Wędkarze Okręgu Konińskiego po opłaceniu konińskiej składki okręgowej, a zainteresowani łowieniem również na wodach Okręgu PZW Sieradz ( na rzece NER) zgłoszą swój akces skarbnikowi Koła gdzie zakupią składkę ulgową o wartości 53,-zł. i otrzymają zezwolenie uprawniające do amatorskiego połowu ryb (z brzegu) na wodach Okręgu Sieradz.
Składki okręgowe Okręgu Sieradzkiego będą dostępne w biurze ZO PZW Konin oraz opcjonalnie w u skarbnika Koła.



PONADREGULAMINOWE OGRANICZENIA W WĘDKOWANIU
Niezależnie od obowiązujących postanowień ,,Regulaminu sportowego połowu ryb’’ wędkarze uprawnieni do wędkowania na wodach Sieradzkiego Okręgu PZW są zobowiązani do przestrzegania ograniczeń nałożonych decyzjami Zarządu Okręgu PZW, uzasadnionych wymaganiami racjonalnej gospodarki rybacko-wędkarskiej na określonym typie wód i akwenów. Aktualnie obowiązuje kilka takich ograniczeń.

1.Wprowadza się od 1 stycznia 2009 r. wymiar ochronny dla:
płoci - 15 cm
okonia – 18 cm
karp - 30cm
2. Wydłuża się okres ochronny szczupaka o jeden miesiąc.
Ochrona obowiązuje od 1. XII do 30.IV.

kolego troche inwencji:) [2012-04-29 13:44]

krystian252

Takie coś to i ja znalazłem :/ chodzi mi konkretnie w którym miejscu znajdują się te kanały,w jakiej miejscowości się zaczynają lub kończą,nie wędkuje w Sieradzkim poza Jeziorskiem,Wartą i tam kilkoma innymi zbiornikami więc trochę inicjatywy :) bo po to jest chyba to forum jak się nie mylę kolego by pytać. :/
[2012-04-30 09:49]

Wątek poświęcony łowisku jakim jest Kanał Królewski i Zbylczycki.

[2012-05-03 19:50]