Zaloguj się do konta

Łowiska blisko Łodzi.

utworzono: 2014/03/27 21:27
mateuszwa

Jak w temacie, gdzie w Łodzi i okolicach najlepiej połowić ?
max 30 km od łodzi :)
Spławik i grunt
[2014-03-27 21:27]

Granademis

możesz spróbować na Krzywiu, ponoć coś tam się ruszylo
a tak to w okolicach jak wiadomo nie ma szału z łowiskami co dopiero  z rybami
[2014-03-28 14:43]

darek-salamon

Krzywie to przeszłość ciagle jakieś zawody i ryby bardzo przekarmione,pomyśl może o Baryczy w Kolumnie blisko i rybka też tam jest i to duża,ja łapałem nie na tym rozlewisku gdzie tama tylko dalej na rzece po jej prawej stronie 300 m od rozlewiska.kukurydza i zapach tatarak w sierpniu.Bardzo piekne leszcze brały mi w nocy.Wiekszosc z nas lubi duże zbiorniki mnie cieszy bo lubie odkrywać nowe łowiska czasem robię wypady w mniej uczeszczane rejony dlatego może i jest tam też duża ryba bo mało cierpliwych i chętnych wędkarzy by tracić czas na odkrycia'może trzeba być czasem troche mobilniejszym a nie narzekać.Sposób połowu to wędka teleskopowa mikado .splawik na przystawke ,przypon 0.15 zyłka główna 0.20 bo to noc była.Zanęta vande na leszcza.Przejedż sie zrob rekonesans czasem warto. [2014-03-28 16:36]

TheMechOne

Rowniez sie podczepie. Chcialbym sie dowiedziec gdzie w Lodzi i okolicy mozna polowic. Nie musza byc to duze ryby, ale zeby jakies byly. Stawy przy Zgierskiej i Staw Stefanskiego juz znam, Krzywie rowniez. :) [2014-03-28 17:43]

darek-salamon

To teraz połów na Przędzalnianej dla odmiany ooooooj są tam polskie karasie nie mowa o japońcach bo to wszędzie sie rozplenia - ponad kilo i karpie po 8 kilo ,każda ryba jest .Łowisko trudne ale o to chodzi ja lubię wyzwania.Wedkowałem tam kiedyś fajnie było jak siedziało kilkunastu wędkarzy praktycznie chłop przy chłopie ,mi karpie brały jak głupie a innym nie.8 karpi po 1,5 kilo w 3 godz.Pewnie niektórzy pamiętaja to wydarzenie do dzisiaj ,nie jednemu karpie zestawy pozrywały. [2014-03-28 18:26]

domin77

na przędzalnianej nie ma wody,ten zbiornik czyscili [2014-03-28 19:37]

darek-salamon

No to lipa,kolejny zbiornik zdegradowany,koło Pabianic jest jest dużo starych glinianek może ktoś za was tam wedkował ostatnio? Ja 15 lat temu'więc za bardzo nie trafiłbym tam,pamietam ze za przejazdem kolejowym w Pabianicach w lewo sie jakos jechało,za lublinkiem za młodu na rowerku się smigało też na karasie na glinianki,i jeszcze były na Retkini chyba3 czy cztery nie wiem czy istnieją? [2014-03-28 19:51]

TheMechOne

W Pabianicach są łowiska, ale dodatkowo płatne i podobno ogrodzone... [2014-03-29 20:46]

darek-salamon

Nie mam czasu jeżdzić by to wszystko posprawdzać,teraz jak ma sie mało czasu jeździ sie w pewne miejsca.Naprawdę nie chce mi sie za bardzo śmigać po kniejach i krzakach zostawiam to młodszym kolegą. [2014-03-30 12:36]

TheMechOne

Nie mam czasu jeżdzić by to wszystko posprawdzać,teraz jak ma sie mało czasu jeździ sie w pewne miejsca.Naprawdę nie chce mi sie za bardzo śmigać po kniejach i krzakach zostawiam to młodszym kolegą.


Malo kto ma czas, ja tez naleze raczej do "niedzielnych" wedkarzy... [2014-03-31 07:42]

Moczykij70

Jak w temacie, gdzie w Łodzi i okolicach najlepiej połowić ?
max 30 km od łodzi :)
Spławik i grunt

Kolego, jak masz łódzką składkę to popróbuj na stawach w Talarze koło Ldzania albo na gliniankach na Wymysłowie. Zajrzyj do lokalnej grupy "Pabianice - łowiska w Pabianicach i okolicach". Znajdziesz tam chyba najwięcej informacji na temat łowisk w okolicach Pabianicach i Łodzi.

Pzdr.
[2014-03-31 11:44]