Zaloguj się do konta

Łowiska blisko Trójmiasta

utworzono: 2012/05/28 09:44
NaiD

Witam serdecznie!

Jest to mój pierwszy temat na tym forum. Nazywam się Damian i zaczynam swoją historię z wędkowaniem. Poszukuje dobrego jeziorka aby połowić rybki na zanętę leszczową + melasa + kukurydza i pęczak i może makaronik :), blisko trójmiasta. 

Przeszukałem trochę to forum, lecz niestety mało odnalazłem. A jak już coś ciekawego znalazłem to jest w nim kilka postów i to nie na temat...

Dlaczego na zanętę leszczową? Ponieważ wydaje mi się, że ona jest najlepsza na nasze jeziorka, gdyż podobno w naszych jeziorach przeważają leszcze.

Co myślicie o jeziorach takich tak:

1. Marchowo.

2. Wysockie

3. Kamień

Oraz dawajcie swoje propozycję, gdzie są rybki. :)


Pozdrawam.


[2012-05-28 09:44]

Analos

Polecam jezioro Berenta, 50 km na południe od gdańska, w pobliżu Kleszczewa Kościerskiego. jeziorko małe, niepozorne, ale potrafi zaskoczyć pięknym linkiem i leszczykiem. Jezioro prywatne.
[2012-05-28 13:33]

arkadiusz3007

Polecam jezioro Kamień.Bardzo ładne i duże Leszcze.Płoć średnia.Ja jeżdze tam już od 3 lat.Zawsze coś mam.Nie polecam jeziora Tuchom ponieważ byłem kilka razy i nic, woda brudna.Na Marchowo też możesz jechać jestam płoć no i jak trafisz to możesz złowić dużego Leszcza.Jeszcze raz Jezioro Kamień.Pozdrawiam.
[2012-05-30 06:35]

jacek1891

witam. Podłącze się pod temat. Czy może ktoś podesłać mapke do kamienia i gdzie można na leszcza się zasadzić? Byłem raz ale trafiłem jakąś płycizne i nic nawet brania. I jeżeli można to miejsce stanicy wędkarskiej też prosiłbym zaznaczyć.
[2012-12-07 10:56]

mkula

Mapka z strony koła Gdynia na temat jeziora Kamień

http://www.pzwgdyniaport.pl/content/view/156/92/

Jest jescze jezioro Orle koło Wejherowa i jest tam ładny leszcz ale tez i presja wedkarska duża

[2012-12-07 12:22]

tomek0012

A ja proponuje jezioro Wysoka (Wycztok).Wędkuje tam często i jest tam ładny leszczyk karpik też.Dane na temat jeziora znajdziesz w portalu.Pozdro. [2012-12-07 19:42]

jacek1891

A w którym miejscy jest stanica wędkarska na kamieniu? I jak najlepiej dojechać?
[2012-12-19 16:07]