Zaloguj się do konta

Łowienie podlodowe-film

utworzono: 2010/01/23 20:56
withanight88

https://www.youtube.com/watch?v=QPCAfpsmqno&feature=related 


o co chodzi dokladnie w tym filmiku , co mowia te dzieciaki - rozumie ktos?


[2010-01-23 21:47]

kazik

Kolego ,,withanight88” w tym filmie głównie można zobaczyć jakich osłon używają wędkarze (białe namioty) i tak ogólnie jak zachowują się wędkarze . Dzieciaki narzekają że nic nie bierze , że są od wczoraj i to pierwszy raz i chcieli zobaczyć jak tu jest . Tak w skrócie co ja zrozumiałem , bo ruski już miałem dawno . A tak ogólnie , co ty na ten sposób przedstawienia takiego wędkarstwa .

[2010-01-23 22:46]

Szczupak11

no coś tam o łowieniu pod lodem [2010-01-24 19:22]

Super filmiki ja wszystkie obejrzałem, a sam byłem dziś pierwszy raz w życiu łowić pod lodem. [2010-01-24 21:49]

karoltsu1

Witam...Ten konkretny film o który się zapytujesz,jest raczej felietonem reali wschodniego wędkowania i z pewnością nie należy go utożsamiać z wędkowaniem.Wracający motyw dzieciaka w czapetce(zbyt cienkiej),oraz jego butów sam za siebie mówi.Odpowiednio ubrane dzieciaki,zabijają czas na woda,podpatrując(jak sami mówią)już drugi dzień wędkujących.Mimo niebezpieczeństwa cienkiego lodu i słabych wyników wędkujących.Wypowiadają się o wielkości(malej)zabranych wczoraj ryb przez innych-to samo mężczyzna przy nasypie.Traktuje ich(wędkujących),jako osoby zmuszone do tego sytuacja finansowa(bezdomnych,biednych),zabierających wszystko co złowią.To wynika z jego wypowiedzi."Odwiedza" tych "namiotowcow" w celu sprawdzenia ich kondycji i stanu zdrowia w czasie takiego mrozu(społecznik?),kontroler...Sam wypowiada się o małych rozmiarach ryb oraz o kruchym lodzie.Przez 5 lat "uciekło" z głowy wiele zwrotów-sorry.Pozdrowienia.
[2010-01-24 22:18]

MG

A może koledzy zawody podlodowe, bo aura jest sprzyjająca. Zapraszam z tym problemem na Walne Zgromadzenie 30.01.2010.
W historii koła były raz rozgrywane na zb. Bojary, w następnych latach aura nie zezwalała i poszły w zapomnienie.
[2010-01-25 09:53]

maciejsnow

Filmiki super a zamilowanie tych wedkarzy jeszcze wieksze [2010-01-25 10:39]