Łowienie okoni-wyprawa wędkarska

/ 36 odpowiedzi
Niedawno na tym forum opisywałem moją przygodę z okoniami,i super połów od tego czasu byłem na tym łowisku kilka razy no i nic aż do wczoraj.Piękny poranek od 6.30. do 10 00 kilkadziesiąt sztuk na boczny trok,w zasadzie wszystkie przepiękne 0d 25 do 35cm biły jak szalone--choć przez kilka wcześniejszych dni nic---no i w zasadzie pogoda prawie taka sama ,ciekawe na czym polega tajemnica tych garbusów że biorą tak kapryśnie.10 sztuk powędrowało na patelnie,tych najładniejszych reszta do wody dla potomnych a może na następny raz,czego sobie i Wam serdecznie życzę.P>S coś tam jeszcze mimo wszystko w naszych wodach zostało.
Robert1911

czyli 35 okoni około 30- 35 cm w tydzień z jednego miejsca. Smacznego. Ja jestem zniesmaczony. Przepraszam. Każdy może brać tyle ile jest w regulaminie, racja.

pozdrawiam

(2010/11/05 15:45)

dziobak

Linek co ty same ryby jadasz ...?! 22 okonki po 35 cm to ok 12kg..  :) w tydzien ?!! (2010/11/05 16:04)

użytkownik40353

Linek wstaw fote bo Ci nie wierzę ,mogą być same ogonki po tych okoniach :)))) (2010/11/05 16:08)

kaban

Hmmm... (2010/11/05 16:44)

przemo1980

Czemu nie dajecie wiary koledze linek69 ? Ja ostatnio w ciągu chyba 4-5 godzin złowiłem w granicach 40-50 okonków. Fakt że nie były to duże okonki,bo największy miał coś w granicach 30cm,a średnio trafiały się takie do 20cm. Nastepnie za kilka dni praktycznie to samo miejsce i szczupaki brały jak szalone. Może ciężko w to uwierzyć,ale czasami taki fart się przytrafi. (2010/11/05 16:56)

użytkownik40353

Czemu nie dajecie wiary koledze linek69 ? Ja ostatnio w ciągu chyba 4-5 godzin złowiłem w granicach 40-50 okonków. Fakt że nie były to duże okonki,bo największy miał coś w granicach 30cm,a średnio trafiały się takie do 20cm. Nastepnie za kilka dni praktycznie to samo miejsce i szczupaki brały jak szalone. Może ciężko w to uwierzyć,ale czasami taki fart się przytrafi.

To też wstaw fotki :))))) (2010/11/05 17:00)

kazik-kz2

Ja tam wierzę, teraz na jesieni jest to możliwe.

Jeśli ktoś nie wierzy, to zapraszam w pewne miejsce w okolicach Pułtuska na tzw. betony – Ci co tam łowią wiedza o co chodziJ

Jak trafisz dzień, to praktycznie co rzut to okoń.

Tylko że z miejscówka trochę ciężko – około 4-5 rano wszystkie pozajmowane. Jak okonie dobrze biorą, to już co niektórzy przyjeżdżają przed północą i czekają w samochodach do rana, co by mieć miejscówkę.

Ja na szczęście łowię z łódki, a więc nie mam takiego problemuJ

Pozdrawiam

(2010/11/05 17:06)

użytkownik40353

Jeśli ktoś nie wierzy, to zapraszam w pewne miejsce w okolicach Pułtuska na tzw. betony – Ci co tam łowią wiedza o co chodziJ

Tylko że z miejscówka trochę ciężko – około 4-5 rano wszystkie pozajmowane. Jak okonie dobrze biorą, to już co niektórzy przyjeżdżają przed północą i czekają w samochodach do rana, co by mieć miejscówkę.

Pozdrawiam

To jak złowisz to też wstaw fotki:))))) (2010/11/05 17:10)

robcio2535

Pozdrawiam

A jak Tobie ktoś łódkę pod......li ??? (2010/11/05 17:12)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

kazik-kz2

Widzisz, mam zwyczaj fotografowania tylko wyłacznie ryb, które są większe od mojego poprzedniego rekordu.

A więc nie będę męczył i trzymał w siatce 50 okoni, co by im potem zrobić zbiorowe zdjęcie.

Chcesz to wierz, nie chcesz to nie wierz - Twoja sprawa, ja nie musze Ci niczego udowadniać.

A jeśli masz ochotę zlowić tyle okoni, to zapraszam - zawioze Cie w ta miejscówkę.

Pozdrawiam

(2010/11/05 17:19)

przemo1980

Czemu nie dajecie wiary koledze linek69 ? Ja ostatnio w ciągu chyba 4-5 godzin złowiłem w granicach 40-50 okonków. Fakt że nie były to duże okonki,bo największy miał coś w granicach 30cm,a średnio trafiały się takie do 20cm. Nastepnie za kilka dni praktycznie to samo miejsce i szczupaki brały jak szalone. Może ciężko w to uwierzyć,ale czasami taki fart się przytrafi.

To też wstaw fotki :)))))

Pisałem o tym w poscie JAK BYŁO DZIŚ NA RYBACH. Miałem aparat ze sobą,nawet zrobiłem kilka fotek,ale akumulatorki padły i więcej zdjęć nie zrobiłem. Zresztą nie muszę się nikomu tłumaczyć i nic udowadniać. Natomiast zdjęcia złowionych szczupaków z następnej wyprawy mam w telefonie i dwie osoby z forum je widziały. (2010/11/05 17:32)

użytkownik40353

Widzisz, mam zwyczaj fotografowania tylko wyłacznie ryb, które są większe od mojego poprzedniego rekordu.

A więc nie będę męczył i trzymał w siatce 50 okoni, co by im potem zrobić zbiorowe zdjęcie.

Chcesz to wierz, nie chcesz to nie wierz - Twoja sprawa, ja nie musze Ci niczego udowadniać.

A jeśli masz ochotę zlowić tyle okoni, to zapraszam - zawioze Cie w ta miejscówkę.

Pozdrawiam

Nie kolego nie chcę złowić tyle okoni ,ja sobie jak zwykle żartuje i jaja robię ,Widzisz że piszę każdemu żeby fotki robił :)))))) (2010/11/05 17:34)

mielec

Mam 1 fotke z okonikiem nie ma szału około 22 cm lecz w tym roku wziąłem 2 okoniki na skosztowanie bo nigdy nie jadłem, po tym czasie okonie uciekały odemnie bo w jakiś sposób nie wiadomo jaki dowiedziały się, że mi strasznie posmakowały, a zaczęsienie tego pływało aż woda się gotowała, no złowiłem jeszcze 3 takie po 30 oczywiście patelnia cholera jakie to pyszne jest że ho ho

Zazdroszczę Ci tych okoników. (2010/11/05 17:38)

przemo1980

Pozdrawiam

Nie kolego nie chcę złowić tyle okoni ,ja sobie jak zwykle żartuje i jaja robię ,Widzisz że piszę każdemu żeby fotki robił :))))))

Ja staram się zabierac aparat na rybki i też jestem za zdjęciami rybek,przyrody,itp. No ale nie zawsze się to udaje z różnych przyczyn... (2010/11/05 17:42)

przemo1980

A jak Tobie ktoś łódkę pod......li ???

Niektórzy to chyba tylko lubią złośliwości i zaczepki szukają na tym forum. (2010/11/05 17:59)

przemo1980

Pozdrawiam

chodziło mi o wpis kolegi robcio2535 odnośnie łódki (2010/11/05 18:03)

robcio2535

Kolego przemo1980 -a  gdzie ty w mojej wypowiedzi widzisz złośliwość i zaczepkę ??? (2010/11/05 19:01)

przemo1980

Kolego przemo1980 -a  gdzie ty w mojej wypowiedzi widzisz złośliwość i zaczepkę ???

to co miała oznaczać ta wypowiedz? (2010/11/05 19:05)

kazik-kz2

Pozdrawiam

Jak mi ktoś łódkę pod...li, to sobie kupie drugą.

(2010/11/05 19:07)

robcio2535

Widzisz kolega kazik-kz2 odczytał tak jak miało być żartobliwie :-)nie zauważyłeś uśmieszków ?Mógłby też napisać - mam w rezerwie ponton ale woli kupić drugą :-) (2010/11/05 19:12)

przemo1980

Ok. Uśmieszków nie załapałem.

(2010/11/05 19:17)

kazik-kz2

Czy to było żartobliwe? Bynajmniej ja usmieszków nie zauważyłem w tym wpisie.

Ale jeśli Cie tak bardzo interesuje skąd wezme druga łódkę, to Ci odpisałem.

(2010/11/05 19:19)

przemo1980

kolego kazik są tam uśmieszki w dodanym obrazku. Dobra dajmy już luz (2010/11/05 19:28)