Łowienie zimą w jeziorach PGR

/ 2 odpowiedzi
Witam wszystkich wędkujących;) ponieważ nigdzie w sieci nie mogę znaleźć odpowiedzi, piszę do Was z prośbą odnośnie łowienia na jeziorach należących do PGR. Składka roczna na jezioro ma ważność od 1 stycznia do 31 grudnia, ale intryguje mnie jedna opinia która kiedyś gdzieś obiła mi się o uszy, że jeśli od 1 stycznia do 31  marca nie ma tafli lodowej to nie wolno łowić z brzegu. Czy to prawda czy bujda?
Okręg PZW Konin.
Wachta2

Nie prościej będzie Tobie zadzwonić do źródła i się zapytać? (2015/01/13 18:20)

fantastic

Witam wszystkich wędkujących;) ponieważ nigdzie w sieci nie mogę znaleźć odpowiedzi, piszę do Was z prośbą odnośnie łowienia na jeziorach należących do PGR. Składka roczna na jezioro ma ważność od 1 stycznia do 31 grudnia, ale intryguje mnie jedna opinia która kiedyś gdzieś obiła mi się o uszy, że jeśli od 1 stycznia do 31  marca nie ma tafli lodowej to nie wolno łowić z brzegu. Czy to prawda czy bujda?
Okręg PZW Konin.

U mnie złodzieje z pgr sprzedają zezwolenia letnie od 1.04 do 30.11.A potem zezwolenia zimowe od 1.12 do końca marca ,w letnim zezwoleniu można łowić z łodzi za odpowiednią opłatą,natomiast w zimowym jak niema lodu tylko i wyłącznie z brzegu,także jak ryba idzie na tarło wiosna to rybakom nic nie przeszkadza w rabowaniu wody,Myśle że u ciebie może być podobnie.Dodam że z łodzi mogę łowić dopiero od 1.06. (2015/01/13 19:26)