Zaloguj się do konta

Łowienie z łodzi Wrocław

utworzono: 2013/05/18 15:46
akd87

Witam,

drodzy forumowicze przeszukałem już dosyć sporo stron internetowych w odpowiedzi na to pytanie i poza ogólnikami nic wielkiego nie znalazłem. Pytanie jak w temacie : gdzie w promieniu do max 50/60 km od Wrocławia znajdę miejsce gdzie będę mógł wypożyczyć zwykłą łódkę stawową z dulkami i będę mógł w malowniczych okolicznościach popływać z dziewczyną  ( właśnie taką łódką ). Nie bez znaczenia jest krajobraz, chciałbym by nie było to miejsce bardzo zadeptane a przy okazji ładne i malownicze. Zwracam się do was jako do wtajemniczonych w temacie i powiedzcie mi gdzie mogę znależć takie miejsce. A może ktoś z was ma taka łodkę i mógłby mi ją wypozyczyć ? W internecie znalazłem takie oto polecane miejsca, lecz w żadnym nie byłem : Mietków, Uraz, Stawy Milickie ( ale tam chyba ze względu na rezerwat pływać nie można ),Kobyla Góra, Jezioro Bystrzyckie ( Lubachowskie ),oraz Wilczyn Leśny, Chrząstawa Wielka, Pęgów, Stradomia k. Sycowa, Sulistrowice ....   czy ktreś z tych miejsc jest godne polecenia ???

Dzięki wielkie za wszelkie info :)

[2013-05-18 15:46]