Łowienie w zarośniętym łowisku.

/ 6 odpowiedzi
Witam serdecznie mam pytanie odnośnie uratowania wody mojego przyjaciela .Mianowicie zostałem zaproszony na wędkowanie i oto zdziwienie i moje i mojego znajomego wędkowanie miało miejsce 20 .07. 2015 r  przez 1 miesiąc kanały obrosły jakąś nieznaną roślinnością co prawda były miejsca bez tej roślinności i można było połowić ale nie spiningować może ktoś ma pomysł jak to usunąć nie mechanicznie dodam że poziom wody spadł o 70 cm dodaje link do filmiku z tego właśnie łowiska bardzo proszę o POMOC przybędzie fajne łowisko https://youtu.be/daynN_GMTc4

zbynio 33


Witam. Wgląda to na moczarkę i glony. Amur powinien pomóc, a na 100% glonojady ;))). (2015/07/26 09:58)

Artur z Ketrzyna


Według mnie jest to ramienica krucha. Tego amur nie rusza.
wpuszczono u nas amura i znika rogarek, a to się pleni.
Najlepsza metoda to po prosu wybrać to. (2015/07/26 19:40)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

zbynio 33


A to nie jest własnie wspomniany rogatek? :))). U mnie w okolicy kiedyś na stawach pojawiło sie podobne zielsko, a za rok rzęsa się przeniosła i zasłoniła temu zielsku dostęp do światła i za rok już go nie było. Może to jest jakiś sposób... (2015/07/26 21:47)

damian-sikorski


dziękuje za odpowiedzi spróbuje mechanicznie ciągnikiem i liną metalowa i amura też wpuszczę większego z 30 sztuk zamykam temat bardzo dziękuje (2015/08/03 22:32)

Artur z Ketrzyna


dziękuje za odpowiedzi spróbuje mechanicznie ciągnikiem i liną metalowa i amura też wpuszczę większego z 30 sztuk zamykam temat bardzo dziękuje

Jak pisałem, amur tego nie ruszy. Ryby jakie powstrzymują rozrost tego ziela, to te co ryją w dnie. Wtedy nie pozwalają się temu rozrastać. (2015/08/04 17:34)