Zaloguj się do konta

Łowienie w rzeczkach, bez przynależności do koła

utworzono: 2012/01/22 11:48
StanO29

jestem poczatkujacym wędkarzem nie chcę należeć do żadnego koła, ponieważ w mojej okolicy nie ma zbytnio wód PZW a jezeli są większe to zbirniki z ograniczoną ilością wedkujacych obsadzone prze wyjadaczy z koła i składką wywaloną w kosmos dla nowych. jedyna większa rzeka, narew, w mojej okolicy na dość duzym odcinku jest prywatna więc tam są opłaty dla wląściela. jest kilka małych rzeczek na których można łowić ale skarbnik w kole poiwdział mi ze tylko po opłaceniu składek członkowskich wpisowego będę mógł wykupić pozwolenie na połów, czy to prawda jak opłacić składki PZW z pozwoleniem na połow na wodach nizinnych bez członkowskich pierdół. [2012-01-22 11:48]

teethar

Z tego co mi wiadomo, możesz wykupić zezwolenie na PZW bez bycia członkiem PZW. Ja co prawda mam jedno i drugie, ale wystarczy Ci karta wędkarska + opłacona składka na wody PZW żeby łowić na tych wodach. Nie ma obowiązku członkowstwa.
[2012-01-24 20:23]

StanO29

dzięki ,poczekam chwilkę za tydzień zebranie w kole mają zmienić zarząd są jakieś wielkie plany promccji wędkarstwa zobaczymy [2012-02-06 20:35]

pawelz

Na szczescie w tym kraju nie ma obowiazku przynaleznosci do PZW. :)
Placisz za zezwolenie jako niezrzeszony i MUSZA cie takie wydac. Inna sprawa to kwota.
Zastanow sie czy lepiej zaplacic skladke czlonkowska niz 3 dniowki (tak na oko, nie znam dokladnie cen) za ta sama kwote.
[2012-02-07 09:46]

StanO29

przemyślałem wstąpiłem do koła i byłem już nawet na rybkach dzięki [2012-03-18 19:32]

dendrobena

Rozsądna decyzja. Witam kol.w szeregach PZW. Przy okazji życzę również sukcesów. Pozdrawiam. [2012-03-19 17:49]

StanO29

dziękuję wszystko jest ok poza zarzadem mojego kola [2012-04-14 17:29]

Bernard51

Jako poczatkujacy i energiczny wedkarz masz okazje cos zmienic w swoim kole idac na zebranie wyborcze , bo najlatwiej jest narzekac na kompie POWODZENIA!
[2012-04-14 18:43]

bodekk66

fajne był na pierwszym zebraniu,wstapił dopiero do koła ,a już mu się włodarze nie podobają,tylko pytanie dlaczego,może najpierw trzeba by się zapoznać z dorobkiem koła i coś samemu wnieś do ich pracy,bo narzekać zawsze łatwiej, [2012-04-14 18:59]

dealer081

fajne był na pierwszym zebraniu,wstapił dopiero do koła ,a już mu się włodarze nie podobają,tylko pytanie dlaczego,może najpierw trzeba by się zapoznać z dorobkiem koła i coś samemu wnieś do ich pracy,bo narzekać zawsze łatwiej,

u nas naszczescie sa w miare,cuz osobiscie ich zbytnio, nie znam ale podoba mi sie ich sposob zarybiania,na jesiem do jednego zbiornika byly wpuszczane narybki(lin 300kg,szczuply200,karp200,pozostale 300 to mieszanka,karas,jaz,amur. Podoba mi sie ilosc lina i szczuplego,a nie tylko karp. [2012-04-14 19:25]

Roxola

fajne był na pierwszym zebraniu,wstapił dopiero do koła ,a już mu się włodarze nie podobają,tylko pytanie dlaczego,może najpierw trzeba by się zapoznać z dorobkiem koła i coś samemu wnieś do ich pracy,bo narzekać zawsze łatwiej,

To pewnie intuicja ;)

Bo instynkt jak było przed edycją to bardziej u zwierzaków.

[2012-04-14 23:22]

StanO29

Dorobku nie ma są tylko przekręty i nie bardzo się co nie którzy z kasy mogą wyliczyć.  zarybień brak. mamy kole łowisko zamknięte tylko dla członków z dodatkową oplata, ale coś nie wykazał zarząd w porę zapobiegliwości i ma to przejąć prywaciarz. wójt czekał wysyłał pisma do zarządu i lipa nie było z kim współpracować. [2012-06-01 21:58]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia