Łowienie spod lodu-pozwolenie na wędkowanie

/ 4 odpowiedzi
Czy można łapac z pod lodu na pozwoleniu z poprzedniego roku? Jeśli tak to do kiedy? Pytam bo w nie których związkach pozwolenie można wykupic dopiero w połowie lutego. 
szczupi


Nie wiem, nigdy w to nie wnikałem, ale według mnie NIE.
Wiem tylko tyle, że kto chce łowić z pierwszym dniem nowego roku powinien dokonać opłaty.
Znaczki na nowy rok powinny być dostępne już w grudniu. (2010/11/06 07:28)

linek69


Łowienie z pod lody czy normalnie nie ma tu znaczenia pozwolenie jest ważne przez rok kalendarzowy od 1 stycz. do 31 grudnia.Jak wcześnie zamarznie powiedzmy w grudniu to na starym zezwoleniu można pośmigać do końca roku.Choć u nas straż daje jeszcze połowić czasami do 10 stycznia bez konsekwencji--czasami się po prostu nie zdąży z opłatami,no i dobrze wszak to nie przestępstwo i tak większość wędkarzy wykupuje później. (2010/11/08 13:11)

baloonstyle


Niesyty, nowy rok to nowe opłaty i tego trzeba się trzymać , no chyba ze nowy rok i nowe mandaty :)) (2010/11/08 13:30)

dariuszdyl


Czy można łapac z pod lodu na pozwoleniu z poprzedniego roku? Jeśli tak to do kiedy? Pytam bo w nie których związkach pozwolenie można wykupic dopiero w połowie lutego. 



Z mojego podwórka wiem że jak okręg mazowiecki spóźniał się ze znaczkami to koła otrzymywały informację o przedłużeniu ważności opłat na styczeń, ale zdarzyło się to raz może 2 razy z tego co pamiętam. Przeważnie już od grudnia możemy robić opłaty. (2010/11/08 14:15)