Łowienie pod lodem twisterkiem?

/ 9 odpowiedzi
Witam czy jak łowię na lodzie to mogę założyć np. twisterka 5cm, czy coś będzie brało???.
Dandol

Oczywiście że możesz załorzyć twisterka ale na lodzie to ci nic nie weźmie:) (2012/12/17 10:27)

jacenty75

Co prawda nie jest to typowo podlodowa przynęta ale nigdy nie mów nigdy. Po prostu spróbuj to się przekonasz czy coś będzie brało. Formalnie można używać - zabronione nie jest. (2012/12/17 11:06)

szyspinn29

Malutki 2-3 cm, Do tego kup główki fluo z czarnym oczkiem, sam możesz pomalowaćmalutkie główki jigowe .

Ja mam aktualnie lepsze efekty niż na blaszkę w tym tyg.

(2012/12/17 11:20)

altershepi

Śmiało możesz próbować :) Wrzucałem takim 3 cm twisterem do dziury w lodzie stojąc na skarpie bo bałem się wejść na lód po tym jak z niego uciekałem... I miałem kilka brań :) miałem zielonego w czerwony brokat (2012/12/17 14:57)

bobus86

Oczywiście że możesz załorzyć twisterka ale na lodzie to ci nic nie weźmie:)

nie wprowadzaj odrazu w bład.sam z powodzeniem lowie okonie z pod lodu wlasnie na twisterki.
nie bierze na blaszke to prubuje z twisterkami.prubowac zawsze warto :) pozdr  (2012/12/17 16:52)

ijek

nie wprowadzaj odrazu w bład.sam z powodzeniem lowie okonie z pod lodu wlasnie na twisterki.
nie bierze na blaszke to prubuje z twisterkami.prubowac zawsze warto :) pozdr 

nie zrozumiałeś wypowiedzi kolegi chodziło mu że na lodzie nic nie złowi a pod lodem to prawdopodobie tak ;] (2012/12/17 22:05)

BOLEC PL

kiedyś z powodzeniem zakładałem na mormyszkę i łowiłem okonie teraz stosuje je do bocznego troka nawet na białą rybę (2012/12/17 22:38)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

bobus86

nie bierze na blaszke to prubuje z twisterkami.prubowac zawsze warto :) pozdr 

nie zrozumiałeś wypowiedzi kolegi chodziło mu że na lodzie nic nie złowi a pod lodem to prawdopodobie tak ;]

ano moze i faktycznie :) sorki panowie :) (2012/12/18 13:46)

daniel-zawrot

Ja pierwszy raz w tą niedzielę na gnojnie twistera założyłem, taki różowy i żółty, przywaliły dwa 15-17 cm okonie i cisza ale jazda była. Żyłka 0,12 i twisterek bezpośrednio do żyłki przywiązany jak mormyszka (poziomo). 
P.S. Jest ktoś może z Pułtuska? Bo nie mam za bardzo z kim chodzić.

(2013/03/26 18:11)