Zaloguj się do konta

Łowienie płoci na muchę

utworzono: 2014/12/17 13:41
Liswarta

W moim łowisku jest dużo bardzo dużych płoci jest to woda krainy pstrąga i lipienia i naturalne przynęty odchodzą czy są jakieś muszki na płotkę ?
[2014-12-17 13:41]

pawelz

Duzo ploci zlowilem na zwykle pheasent tail'e i brazki zlotoglowki. Taki zestaw dawal czasami dublety :). Muchy na #14-#16. A jesli chodzi o suchara to najmniejsze chrusciki, ale pewnie u ciebie beda braly na to co plynie woda.
[2014-12-17 14:05]

Liswarta

a suche muszki typu sieczka
[2014-12-17 14:57]

pawelz

Wszystko zalezy od pory roku i tego co plynie woda. Lowilem na chrusty na #18 ale jednak lepsze zawsze byly nimfki.
[2014-12-17 15:52]

kaban

Wiele ich tą metodą nie złowiłem ,ale jak napisał pawelz nimfy są najskuteczniejsze. Na sucharki nie złowiłem ani jednej... [2014-12-17 17:07]

Pawel19777

Powiem tak.
Na muchę łowiłem głównie Pstrągi i Lipienie ale raz zabrałem nad jezioro muchówkę i tak z nudów bo spławiczek stał w miejscu jakby zamarzła woda, założyłem sucharka cdc #18
Wyciągnąłem kilkanaście płotek, jedna z mniejszych poszła na żywca ale reszta była całkiem fajna.
Wydaje mi się że tak jak nad rzeką w krainie pstrąga i lipienia trzeba obserwować otoczenie. co lata aktualnie w powietrzu tym żywią się ryby.
Jeśli w Twoim łowisku są pstrągi i Lipienie i dużo płoci to suchar może nie koniecznie sie udać gdyż budowa ciała Łososiowatych jest smuklejsza i mają szybszy start do muchy niż gruba płotka.
Takie jest moje zdanie. [2014-12-18 09:43]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia