Łowienie płoci Dźwirzyn

/ 3 odpowiedzi
Witam kolegów po kiju.Otóż w wekend mam zamiar wybrać sie na kanały do dźwirzyna i zastanawiam sie jaką mieszankę zabrać ze soba by połowić ładnych płoci.Na forach jest tego pełno aż dostaje już od tego zawrotu głowy dlatego zwracam sie głównie do osób które odwiedzaja to miejsce i wiedzą już jak przechytrzć te wieksze roczniki.proszę o jakieś rady
krychu26


Ja zawsze robiłem proste mieszanki na bazie bułki tartej i kopru, i zazwyczaj skutkowało, lecz to było dawno. Ale w dzisiejszych czasach poleciłbym ci mieszanki MVDE. Najlepiej takie na płoć, z dodatkiem kopru. Możesz dodać też wiśnię(MVDE). Miałem na nią dobre efekty. Generalnie MVDE powinno być ok. Ewentualnie możesz zastosować Sensasa.
Udanych łowów!!! (2013/11/06 15:48)

Jędrula


Teraz mieszaj mało zanety , dużo wypełniacza i dużo mięska . Coco belge też sie przyda . (2013/11/06 15:53)

NAGS1981


Adrian nie bardzo wiem które kanały masz na myśli bo znam jeden - ten łączący resko z morzem ale tam na jakieś super wyniki bym nie liczył :) za to niezła płoć siedzi na rowach na "stanicy". Łowiłem tam sztuki przekraczające 30cm. Nie nęciłem żadnymi mieszankami tylko podsypywałem samo ziarno do wody co jakiś czas. Polecam konopie lub przenice :) Polamania kija i daj znać czy połowiłeś. P.S. ja na duże płocie jeżdżę do Dargocic. Kapitalne sztuki się trafiaja :) (2014/08/20 22:51)