Łowienie okoni w Rzece Wisłok

/ 4 odpowiedzi
Witam! Jestem początkującym spinningistą, mieszkam w Rzeszowie i tam (lub w okolicach) zamierzam łowić. Mam lekki spinning 2,05m o c.w 1-8g. Szczegulnie z przynęt interesują mnie gumy, a konkretnie twisterki. Nie chce łowić na boczny trok tylko Jigować. Napiszcie JAKIE METODY POLECACIE I DOKŁADNIE JE OPISZCIE. Wisłok ma dość wolny nurt, głębokość max 2,5m. No i czy w ogule jest tam wystarczająco dużo okoni?
PS. sory za jakiekolwiek nieścisłości, jeśli jakieś są to piszcie!pozdro.
pokpo


najmilej widziane odpowiedzi osób także łowiących w Wisoku xD (2011/04/21 21:46)

kaban


W okolicach Rzeszowa łowię rzadko-zurbanizowane otoczenie źle wpływa na moje samopoczucie-i zdecydowanie wolę bardziej dzikie odcinki.Okoni w Wisłoku jest sporo ale egzemplarze powyżej 30cm to rzadkość.Jeżeli lubisz łowić na gumki to odpowiedni zapas paproszków w kilkunastu kolorach i główki od 1 do 5g powinny na początek wystarczyć.Mimo wszystko radziłbym ci zaopatrzyć się w kilka wirówek rozmiar od 0 i 1 w kolorach miedzi,srebra i złota (dodatkowe kolorki to kwestia własnego doświadczenia i gustu) i woblerków np. Alaska Dorado. (2011/04/22 09:08)

pokpo


to już tyle z przynęt teraz proszę o technikę prowadzenia. (2011/04/22 09:27)

pokpo


(2011/04/22 09:54)