Zaloguj się do konta

Łowienie na ciasto - Haczyk ze sprężyną!

utworzono: 2010/03/11 18:26

Witam serdecznie.

Przeglądałem ciekawostki w sprzęcie wędkarskim na Allegro zastanawiając się co by tu kupić przed wyprawami i znalazłem haczyki ze sprężynkami szczerze pierwszy raz coś takiego widzę, ale ciekawe jest jak by to się miało w użytkowaniu takiego sprzętu, może znajdą się koledzy, którzy już coś takiego próbowali.     LINK

Proszę o opinie kolegów (i tych co próbowali i tych co nie) co o tym sądzą. 

[2010-03-11 18:26]

Sam nie próbowałem ale to sa chaczyki do łowienia na ciasto i ewentualnie 1 robaczek pzdr

[2010-03-11 18:31]

kazik

To są typowe haczyki na ciasto . Ja mam w swoim zestawie i gdy zakładam ciasto to ich stosuję . Nawet dosyć miękkie ciast utrzymuje się na tym haczyku . Jak nie chcę mieć sprężynki to ją zdejmuję ostrożnie przez grot i chowam do pudełka . Kiedy używam ciasta to po prostu ponownie nawlekam . Wiele ułatwia połowy  i nawet mogę mocno i daleko wyrzucać zestaw nie martwiąc się że ciasto spadnie .

[2010-03-11 18:42]

limakryba

Pierwszy raz coś takiego widzę można było by spróbować na takie łowić                    
                                                                     
[2010-03-11 19:56]

kazik

Ja raczej używam tego haczyka na Karpie i większe Leszcze . Dobry sposób na założenie większej ilości ciasta . [2010-03-11 20:43]

gruby12345

musze przyznac ze pierwszy raz takie cos widze i wyglada kuszaco trzeba bedzie je wyprubowac w praktyce napewno sie sprawdza wogule na grunt tak jak opisuja pozdrawiam [2010-03-11 22:12]