Zaloguj się do konta

Łowienie na wobler,blachę,gumę.

utworzono: 2014/07/30 16:20
LISANTE

Witam! Po pierwsze chcę się dowiedzieć w jaki sposób łapać na wobler,blachę i gumę w jaki sposób to robić czy szybko ściągać czy lekko i jakie ruchy stosować do tego.Po drugie mam staw o wymiarach 35m na 20m,są sumy,karpie,szczupaki,linki,karasie  wpuszczone około 5 lat temu i chcę spróbować złapać suma,karpia i szczupaka na co je najlepiej złapać,w jaki sposób i jaki zestaw założyć.Po trzecie w jakie miejsca rzucać i w jakich miejscach te ryby lubią pływać.Bardzo będę wdzięczny za pomoc :D [2014-07-30 16:20]

ryukon1975

Kup jakąś książkę o spinningu i poczytaj. Nikt nie odpowie na takie pytanie w kilku zdaniach. Tu na portalu też możesz sporo znaleźć.

http://allegro.pl/wedkarstwo-rzeczne-spinning-szymanski-marek-i4453891265.html

Gdy już poczytasz to nie zapomnij jeździć nad wodę i łowić bo teoria bez praktyki jest do niczego.:)
[2014-07-30 17:39]

JOPEK1971

Kup jakąś książkę o spinningu i poczytaj. Nikt nie odpowie na takie pytanie w kilku zdaniach. Tu na portalu też możesz sporo znaleźć.

http://allegro.pl /wedkarstwo-rzeczne-spinning-szymanski-marek-i4453891265.html

Gdy już poczytasz to nie zapomnij jeździć nad wodę i łowić bo teoria bez praktyki jest do niczego.:)

Bardzo dobra propozycja nawet dla doświadczonych spinningistów.Tylko pamiętaj w łowisku muszą być ryby co stanowi połowę sukcesu. [2014-07-30 18:34]

89krzysztof

Mam tak, że przeczytam pół strony i zasypiam. Czy na podstawie tej książki został nakręcony film?
[2014-07-30 18:53]

ryukon1975

Ta książka ma blisko 300 stron. Nigdy nie widziałem takiego filmu o tematyce wędkarskiej, zazwyczaj te filmy to dwudziestominutowe migawki z których raczej mało można się nauczyć.
Ciężko zastąpić taką książkę filmem, trwałby kilka dobrych godzin.
[2014-07-30 19:05]

Truflarz

Siema.
...popróbuj łowić na bezsterowce....
[2014-07-30 19:16]

JOPEK1971

Można łowić na tysiące przynęt,tylko najważniejsze jest to gdzie i kiedy i co w danym momencie a to trzeba niestety wiedzieć,co ta książka ułatwia. [2014-07-30 19:33]

bykuuu

i z tym się zgodzę
[2014-07-30 19:46]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia