Łowienie na boczny trok

/ 5 odpowiedzi
Na pewno wędkarze łowiący tą metodą mogą poczuć się obrażeni,więc TYCH WĘDKARZY przepraszam.Jestem zdecydowanym przeciwnikiem bocznego troku,miesiące pażdziernik i listopad są miesiącami w których wyławia się najwięcej okoni i okoników.Większość łowiących tą metodą zabiera wszystko,i tu chciałbym aby w tych miesiącach zwiększyć aktywność straży albo co jest marzeniem ściętej głowy zakazać łowienia przynajmniej na starorzeczach,gdzie okoń wchodzi na tarło Jeszcze raz przepraszam uczciwych spiningistów
baloonstyle


Sugestia świetna bo jak sam słyszę że ktoś dostał jednego dnia 200 okonków i jak pomyśle że zabrał je do domu to już jest katastrofa. (2011/10/27 08:12)

mariusz260877


SĄ LUDZIE I LUDZISKA //// WĘDKARZE I MIĘSIARZE (2011/10/27 08:22)

mariusz260877


Ale jeżeli chodzi o Straż to racja (2011/10/27 08:24)

kaban


Podejrzewam,że bardziej chodzi o tzw. zimowisko a nie o tarlisko. Tak czy inaczej jedno i drugie często skupia wielbicieli "taniego mięska". Przy obecnej i nazbyt długiej niżówce na "moich" wodach boję się myśleć co będzie -a może tylko przy łucie szczęścia pozostanie wśród żywych-w przyszłym sezonie. (2011/10/27 15:39)

poldek1952


wiele czytałem i słyszałem o skuteczności bocznego troka tylko sam jakoś tego na własnej " skórze "nie doświadczyłem.Myślę że jak ktoś pisze o 200 szt. złapanych , to z tej liczby trzeba napewno odjąć 1 zero.A prawdę mówiąc to okonika jest coraz mniej w naszych wodach i może już czas żeby ustalić mu jakiś sensowny wymiar ochronny? (2011/11/02 18:36)