Łowienie na Odrze z gruntu

/ 5 odpowiedzi
Panowie, co się dzieje z tymi rybami?? Łowię na ODRZE z gruntu na czerwonego robaka i białego katastrofa, same małe kr±pi i płotki, tylko przedwczoraj jaż 1,50 a tak po za tym lipa. Co się dzieje a może robię co¶ nie tak?????? Proszę o pomoc
emilian0088

Panowie, co się dzieje z tymi rybami?? Łowię na ODRZE z gruntu na czerwonego robaka i białego katastrofa, same małe kr±pi i płotki, tylko przedwczoraj jaż 1,50 a tak po za tym lipa. Co się dzieje a może robię co¶ nie tak?????? Proszę o pomoc
(2010/08/22 23:04)

13bratPERUNA

Mamy podobny problem kolego... Lipa to jest malo powiedziane, ale coz jutro wieczorkiem wale znow nad Odre....

moze cos sie ruszy w wodzie...

Pozdrawiam. (2010/08/22 23:39)

michal0210

U mnie nie jest tak Ľle kr±pie ładne bior± takie ok. 0.5 kg ;) Niestety żaden leszcz nie chce brać, ładnie się spławia ale zero brań. Ładne płocie bior±. Przedwczoraj złowiłem tak± ok. 0.8 kg. Dokładnie to nie wiem ile długo¶ci miała i ile dokładnych wymiarów to nie znam bo ryba od razu wróciła do wody. Pozdrawiam (2010/08/23 10:12)

emilian0088

Racja leszcz co¶ wybredny, nie brał mi nawet na kukurydze. Tylko kr±pie, czasem okoń i czasami jaz, ostatnio jazia szarpłem 44cm i 1,5 kg i jednego 1kg. (2010/08/23 12:24)

kolocarp

witam-ja również łowię na Odrze ale łowię na kukurydzę gotowan± ponieważ jak łowiłem na czerwonego lub na rosówkę to również trafiały mi się takie maleństwa jak też małe sumiki no i dużo jazgarzana gotowan± kukurydzę tych problemów nie mam pozdrowionka i połamania kija. (2010/08/24 10:31)