Łowienie na dwóch okręgach PZW.

/ 1 odpowiedzi
Witam wszystkich. 

Jestem osobą która dopiero wchodzi w świat wędkarski i miałbym do Was parę pytań.

Mieszkam w Pile, czyli w okolicy gdzie jest Okręg Nadnotecki PZW. Chciałbym łowić w dwóch okręgach, w wyżej wymienionym i w okręgu PZW Bydgoszcz. 

Jak to się ma do tego? Wiem że mogę być członkiem tylko i wyłącznie jednego Okręgu PZW. Lecz czytałem że jeśli dwa okręgi mają między sobą porozumienia to mogę łowić na wodach jednego i drugiego okręgu?

Jak to się ma z opłatami? Musiałbym opłacać dwie opłaty, czyli przykładowo w jendym okręgu 270zł i w drugim okręgu 270zł by mieć zezwolenie na połów? Oczywiście amatorski na wędkę.

Z góry dzięki za jakąkolwiek odpowiedź 

MARCIN CK

tu masz Porozumienie z Okręgiem PZW Bydgoszcz
Na mocy tego porozumienia Okręgi zobowiązują się do wzajemnego honorowania składek na ochronę i zagospodarowanie wód wniesionych w macierzystych okręgach (dotyczy wyłącznie składek całorocznych).
Okręg PZW w Bydgoszczy udostępnia wędkarzom Okręgu Nadnoteckiego PZW w Pile rzekę Noteć na odcinku: od ujścia rzeki Łobżonki do mostu drogowego na drodze Gołań-Wyrzysk.
Okręg Nadnotecki PZW w Pile udostępnia wędkarzom Okręgu PZW w Bydgoszczy następujące obwód rybacki rzeki Wełna nr 6 oraz rzekę Orla w granicach obwodu rybackiego rzeki Łobżonka nr 1.
Strony zobowiązują skarbników swoich kół do nieprzyjmowania członków drugiej strony, pod rygorem zerwania porozumienia. (2017/05/31 20:52)