Łowienie karasi i płoci spod lodu

/ 6 odpowiedzi

  • konto usunięte

Wędkarstwo podlodowe
Czy jeśli  wykuję przerębel w najgłębszym miejscu na stawie i włożę słomę a za kilka dni pójdę łowić to czy mam większe szanse na złowienie płoci i karasi?
rysiek38


Proponuje nad ta słomą ustawić stelaż ze szklaną kulą a do przerębla wsypać garść kawowych fusów no i przed wyjściem konieczny pasjansik ... A tak na poważnie -najgłębiej nie zawsze znaczy skutecznie, ryba zwłaszcza na pierwszym lodzie , moim zdaniem trzyma się blisko trzcin na spadzie (2013/12/08 18:34)

szczepcio


Czy jeśli  wykuję przerębel w najgłębszym miejscu na stawie i włożę słomę a za kilka dni pójdę łowić to czy mam większe szanse na złowienie płoci i karasi?

Nie koniecznie złapiesz rybę na głębokiej wodzie.Myślę żebyś spróbował blisko trzcin tam też jest gruba ryba. (2013/12/08 18:41)

u?ytkownik159564


niestety u mnie na stawie nie ma trzcin są tylko drzewa które rosną przy brzegu i we wodzie.Czy próbować przy tych drzewach.woda ma tam tylko 0,5m lecz latem jest ryby właśnie tam najwięcej. (2013/12/08 20:02)

szczepcio


niestety u mnie na stawie nie ma trzcin są tylko drzewa które rosną przy brzegu i we wodzie.Czy próbować przy tych drzewach.woda ma tam tylko 0,5m lecz latem jest ryby właśnie tam najwięcej.

Właśnie spróbuj tam przy drzewach tylko myślę że możesz mieć sporo zaczepów.Tam właśnie mogą stać wielkie stada okoni. (2013/12/09 16:24)

u?ytkownik159564


Tylko na tym stawie są same karasie płotki i jeden sum (2013/12/11 19:45)

szczepcio


Tylko na tym stawie są same karasie płotki i jeden sum

To jeśli nie ma okoni to powinna tam być płotka.Podnęcić trochę ochotką zanętową lub jakąś zanętą i płoć powinna brać. (2013/12/12 20:17)