Zaloguj się do konta

Łowienia w Zalewie Nowomiejskim na rzece Sona

utworzono: 2015/12/08 10:36
bartolini-gabka

Witam, w związku z uchwałą mojego kochanego PZW Mazowsze dotyczącą braku porozumień z ościennymi okręgami w kwestii możliwości wędkowania. Mam zapytanie dotyczące możliwości łowienia na Zalewie Nowomiejskim na rzece Sona powiat Płoński. Jak wspomniałem jestem członkiem Mazowieckiego PZW... Ostatnimi czasy często bywam w okolicach Nowego Miasta w związku z czym bardzo kusi mnie perspektywa wypróbowania łowiska na Zalewie... Pytanie co należy zrobić aby dokupić sobie pozwolenie na połów w tym miejscu oraz jakie są przybliżone koszty? Z góry dzięki za odpowiedź ;) [2015-12-08 10:36]

Eryk S

Możesz zobaczyć na e okoń pl u nich powinna być możliwość wykupienia E zezwolenia . Płacisz wydrukujesz zezwolenie i na ryby polamania [2015-12-08 11:20]

JKarp

http://nowe-miasto.wedkuje.pl/media/kontakt,kolo-pzw-nowe-miasto,815.html

Zapytaj u źródła :-)
JK [2015-12-08 12:26]

bartolini-gabka

Dzięki wielki Panowie :)  [2015-12-08 16:23]

Artur z Ketrzyna

Jeśli chcesz wędkować na wodach innego okręgu, z którym nie ma twój podpisanego porozumienia.

To masz 2 wyjścia, albo przepisujesz się i łowisz na wodach tego okręgu.
Lub opłacasz pełne składki w swoim i okręgową w tym wybranym, wtedy będziesz miał zezwolenia na oba.

Jest też możliwość opłacenia tylko jednego łowiska, ale to nie zawsze jest to opłacalne.
[2015-12-08 17:38]