Łowie na bata 7m w rzece Bug

/ 7 odpowiedzi
Cześć otóż mam taki problem jeżeli łowie na bata 7m w rzece Bug i jak wygruntuje dobre miejsce do lowienia tych ryb to nie wiem jak nęcic bo spławik pójdzie z nurtem i poprostu gubi mi się te miejsce gdzie wygruntowałem i tak mam w tym problem :( Proszę o pomoc
 
Z góry dziękuje :)
sigurd1980


Spróbuj necić na lini przejścia (spływu) spławika (2012/04/04 17:56)

Radzio55


Potwierdzam, co kolega napisał wyżej. Pamiętaj o  ddaniu Gliny wiążącej ! I żwiru jak masz w okolicy ;). Może też być Glina wiążąca i rozpraszająca w stosunku 3:1 (2012/04/05 11:06)

bata


W jakich okolicach nad bugiem wędkujesz? (2012/04/06 12:40)

MaN90


W jakich okolicach nad bugiem wędkujesz?

Można wywnioskować że w okolicach Wyszkowa ;p (2012/04/06 14:18)

owczarki


Cześć otóż mam taki problem jeżeli łowie na bata 7m w rzece Bug i jak wygruntuje dobre miejsce do lowienia tych ryb to nie wiem jak nęcic bo spławik pójdzie z nurtem i poprostu gubi mi się te miejsce gdzie wygruntowałem i tak mam w tym problem :( Proszę o pomoc
 
Z góry dziękuje :)
osobiście na rzece lub kanale trzeba określic szybkośc nurtu poprzez np rzucony patyk i stwierdzić o ile trzeba rzucić zanętę w lewo wcześniej jężeli trzmamy wedke na wprost teoretycznie jest to ok 1.5metra tak aby zanęta opadajac z nurtem wody na dno spadła nam akurat na wprost 
(2012/04/06 19:21)

owczarki


Potwierdzam, co kolega napisał wyżej. Pamiętaj o  ddaniu Gliny wiążącej ! I żwiru jak masz w okolicy ;). Może też być Glina wiążąca i rozpraszająca w stosunku 3:1

to naprawdę pomaga.sam stosuje do tej pory.czasami uzależniam tez kolor zanęty upodobniającej do specyfiki dna (2012/04/06 19:23)