Łowcy talentów/okazów Wiadomości Wędkarskich jak z

/ 6 odpowiedzi
Witam
Zgłaszał ktoś z was swoje lub czyjeś zdjęcie do WW?
chodzi mi o dział wiadomości wędkarskich w którym są publikowane zdjęcia młodych wędkarzy,
jak tam się zgłasza zdjęcia?
trzeba podawać opis?
wysłaliśmy z kuzynem zdjęcie z opisem na adres e-mail podany w gazecie był jeszcze podany zwykły adres ale ja wysłałem na adres e-mail i do tej pory(tydzień czasu) nie mam potwierdzenia przeczytania czyżby tak długo pani Kogata nie sprawdzała poczty czy może zdjęcia zgłasza się w jakiś inny sposób
Pozdrawiam Radek
Tom998


kolego ja wysyłałem na ten mail  narybki@kogata.pl  potwierdzenie otrzymałem

osobiście wysłał bym dodatkowo listem zdjęcia z krótkim opisem tak dla pewności

pozdrawiam (2012/02/22 19:41)

adkruk


Możesz wziąć wysłać pocztą formularz zgłoszeniowy na końcu gazety, pod adres łowców talentów. Ja wysłałem, ale wydrukowali to sześć miesięcy później w 01.2012 (2012/03/07 10:19)

Radek-c57


Wydrukowali
http://www.ww.media.pl/?page=PArticleViewer&nid=4302
lewy dolny róg na pierwszej stronie- z amurkiem (2012/04/08 11:38)

Zander51


To jest komunistyczna gazeta ( WW ) wspierająca PZW, które chcemy zmienić. Olewamy tą gazetę na wszystkich frontach kolego. Całkowity bojkot ! (2012/04/08 11:55)

Lucasix


Drogi kolego, pragnę zauważyć, że niemal każda prasa wędkarska jest przychylna PZW. Nie ma co popadać w skrajności. Jedni mają swojego Rydzyka, inni Michnika, jeszcze inni Korwina-Mikke. Trzeba szanowac zdanie innych, a nie napinać się.

Komunizm umarł śmiercią naturalną. PZW też z to czeka...

(2012/04/08 17:56)

JOPEK1971


Drogi kolego, pragnę zauważyć, że niemal każda prasa wędkarska jest przychylna PZW. Nie ma co popadać w skrajności. Jedni mają swojego Rydzyka, inni Michnika, jeszcze inni Korwina-Mikke. Trzeba szanowac zdanie innych, a nie napinać się.

Komunizm umarł śmiercią naturalną. PZW też z to czeka...


WŚ nie jet przychylna PZW,wręcz odwrotnie,a komunizm w tych  kręgach ma się dobrze i trwac będzie jeszcze długo,my wędkarze możemy coś zmienic,ale trzeba chciec.


(2012/04/08 18:23)