Łowcy Podróży Po Polsce

/ 5 odpowiedzi / 2 zdjęć

  • konto usunięte

Witam Państwa

Jak dobrze wiecie wielu z nas dzieli ze sobą pasje i jest nią nie tylko wędkarstwo. Jeden lubi nocne przejażdżki samochodem, drugi wieczorne partyjki w szachy a inny zaś woli pobiegać po niedzielnym obiadku. Wiecie o co mi chodzi :) Wiem, że jest to portal o tematyce wędkarskiej, jednakże moją drugą pasją jest podróżowanie po Polsce. W związku z tym, jeżeli kochacie podróżować, zwiedzać, odpoczywać bądź też dobrze spędzać wolny czas to chciałbym Was zaprosić na moją nową stronę na facebooku "Łowcy Podróży Po Polsce".

„Łowcy Podróży Po Polsce” to fanpage, który relacjonuje podróż samochodem dwojga ludzi wokół Polski. Ma na celu udowodnienie wbrew powszechnie krążącej opinii, że nasz kraj ma przed nami do zaoferowania mnóstwo ciekawych atrakcji turystycznych, będących dobrym obiektem spędzania wolnego czasu i udanego wypoczynku. Wiele przedstawionych tu wypraw to takie o których znaczna część naszego społeczeństwa nigdy nie słyszała. Będąc w trasie spoglądamy na otoczenie z innej perspektywy. Wychodzimy z założenia, że nigdy nic z góry nie jest oczywiste. Sprawdzane, oceniane i prezentowane przez nas są tu najlepsze atrakcje każdego z 16 województw. Podczas każdej z podróży zatrzymujemy się na chwilkę, robimy zdjęcia i zabieramy do domu nasze wspomnienia mając przy tym świadomość, że po raz kolejny oddajemy się swojej ukochanej pasji.

Pierwszy post poświęcony atrakcji turystycznej zostanie udostępniony w piątek 12 stycznia 2018 roku o godz.18:00. Co tydzień o tej samej porze będą pojawiać się kolejne posty będące dobrą propozycją na spędzenie czasu w pojedynkę, z partnerem/partnerką, z dzieckiem bądź też całą rodziną.

Jeżeli kogoś zainteresował ten wpis, chciałby śledzić "Łowców Podróży Po Polsce" i ma życzenie to proszę o kliknięcie linku poniżej (bądź gdy nie działa - skopiowanie i wklejenie w przeglądarkę), oraz polajkowanie otwartej strony. Serdecznie zapraszam :)

https://www.facebook.com/LowcyPodrozyPoPolsce

Dziękuję
Pozdrawiam
landi


Polajkowane. Zaciekawił mnie twój post, chętnie poczytam więcej. :) (2018/01/10 09:11)

Julian


Witam. 
Miałem podobną pasję przed prawie czterdziestu laty. Lubilismy wsiąść w samochód  z wędkami i  odkrywać nowe miejsca przy okazji zwiedzać Nasz Wspaniały Kochany Kraj. Znam osobiście kilku Hiszpanów - wędkarzy którzy mają w d...   Ebro z tabunami ,,wędkarzy " a zkochali się w Mazurach czy Pomorzu. Jednymi słowy Cudze chwalicie swego nie znacie. Sęk w tym że tkzw. podział dzielnicowy PZW na różne księstewka , koterie , grupy interesu  skutecznie zabił turystyke wędkarską. Na poznaniu tego nieznanego - na tym międzyinnymi polegała ta przygoda : czyli wyjazd na wariata. Teraz uzyskanie pozwolenia czasami graniczy z cudem. A na komercji , prywatnych stawach i różnych takich srajdołach nie mamy zamiaru łowić. Z dwóch powodów - towarzystwo  nie zawsze odpowiednie (czasami dzikie tłumy  o zachowaniu nie wspomne)  drugi to zwyczajna wędkarska ambicja . Wizytę na ,,komercji "  przyrównujemy do wizyty w burdelu tu jest TYLE  wędkarstwa a tam jest TYLE miłości.Dalej nie będę kontynuował  bo nie chcę wsadzać przysłowiowego kija w mrowisko. Na tyle zostałem upowarzniony
Ps. Dołączam zdjęcie dziadka Józka  który dostał kataru gdy mu się jajka w czasie dużej wody zamoczyły. A gdzie to zgadnij - to moja wędkarsko- turystyczna zagadka. 
Pozdrawiam 
  (2018/01/19 09:21)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

TheBill


Opatowiec (2018/01/19 09:39)

Julian


No zaiponowałeś mi . Jesteś dobry.  Piękne brzany, karpie , leszcze , japońce.  Npiszę i wyślę potem  . Mam wizytę u lekarza muszę biec. 
Pozdrawiam 
Ps.  Być może spotkałem ,,bratnią " duszę. 
Dołączam z Opatowca .  
Potwór to to nie jest ale dał popalić  ( większego bym nie wziął ) .  W 10 s. prawie 50m żyłki ,,wygwizdał"  . A  dwa metry od brzegu przy zwalonym dębie  - na klasyczną przystaweczkę. (2018/01/19 09:57)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.