Łowcy Podróży Po Polsce

/ 1 odpowiedzi
Witam Państwa

Jak dobrze wiecie wielu z nas dzieli ze sobą pasje i jest nią nie tylko wędkarstwo. Jeden lubi nocne przejażdżki samochodem, drugi wieczorne partyjki w szachy a inny zaś woli pobiegać po niedzielnym obiadku. Wiecie o co mi chodzi :) Wiem, że jest to portal o tematyce wędkarskiej, jednakże moją drugą pasją jest podróżowanie po Polsce. W związku z tym, jeżeli kochacie podróżować, zwiedzać, odpoczywać bądź też dobrze spędzać wolny czas to chciałbym Was zaprosić na moją nową stronę na facebooku "Łowcy Podróży Po Polsce".

„Łowcy Podróży Po Polsce” to fanpage, który relacjonuje podróż samochodem dwojga ludzi wokół Polski. Ma na celu udowodnienie wbrew powszechnie krążącej opinii, że nasz kraj ma przed nami do zaoferowania mnóstwo ciekawych atrakcji turystycznych, będących dobrym obiektem spędzania wolnego czasu i udanego wypoczynku. Wiele przedstawionych tu wypraw to takie o których znaczna część naszego społeczeństwa nigdy nie słyszała. Będąc w trasie spoglądamy na otoczenie z innej perspektywy. Wychodzimy z założenia, że nigdy nic z góry nie jest oczywiste. Sprawdzane, oceniane i prezentowane przez nas są tu najlepsze atrakcje każdego z 16 województw. Podczas każdej z podróży zatrzymujemy się na chwilkę, robimy zdjęcia i zabieramy do domu nasze wspomnienia mając przy tym świadomość, że po raz kolejny oddajemy się swojej ukochanej pasji.

Pierwszy post poświęcony atrakcji turystycznej zostanie udostępniony w piątek 12 stycznia 2018 roku o godz.18:00. Co tydzień o tej samej porze będą pojawiać się kolejne posty będące dobrą propozycją na spędzenie czasu w pojedynkę, z partnerem/partnerką, z dzieckiem bądź też całą rodziną.

Jeżeli kogoś zainteresował ten wpis, chciałby śledzić "Łowców Podróży Po Polsce" i ma życzenie to proszę o kliknięcie linku poniżej (bądź gdy nie działa - skopiowanie i wklejenie w przeglądarkę), oraz polajkowanie otwartej strony. Serdecznie zapraszam :)

https://www.facebook.com/LowcyPodrozyPoPolsce

Dziękuję
Pozdrawiam

Wedkuje.pl poleca