Losowanie grup na MŚ

/ 20 odpowiedzi
zaraz losowanie grup ..... ciekawe na kogo wypadnie 
pstrag222


Zapowiada się ciekawa grupa naszych orłów (2017/12/01 16:50)

Przemas83


I jest dobre losowanie dla nas, Senegal, Kolumbia,Japonia w tej kolejnosci zagramy. (2017/12/01 17:04)

pakul1206


Czy trudna to grupa nie wnikam, na pewno bardzo ciekawa :) (2017/12/01 22:53)

Przemas83


Trzy reprezentacje , trzy różne style gry do rozpracowania dla sztabu Nawałki. Myślę że mamy , najtrudniej w tej grupie, bo nasza reprezentacja była losowana z pierwszego kosza i dla reszty będzie szczególnie ważne ogranie nas. Chyba każdy też rozumie jak ważny będzie pierwszy mecz z Senegalem dla nas, pod względem psychologicznym.  (2017/12/02 09:28)

Sith


Uważam, że najgroźnieszym przeciwnikiem w naszej grupie będzie Japonia. Precyzyjni kurduple, mogą nas ograć jak kiedyś Korea. (2017/12/02 10:17)

kaban


W opinii Bońka "Łatwo nie będzie" - właśnie usłyszałem w wiadomościach... . (2017/12/02 19:33)

grisza-78


Grześ oglądasz Wiadomości TVP? Co do grupy - mieliśmy na swoim Euro Rosję, Grecję i Czechy. Jak było - wiadomo. Teraz mamy podobną grupę, gdzie moim zdaniem, nie ma faworyta. Nasze siódme aktualnie miejsce w rankingu FIFA o niczym nie świadczy. Sercem jestem z naszymi, życzę im samych sukcesów, a zwłaszcza wygranej w pierwszym meczu z Senegalem. Jednak spacerek to nie będzie, zwłaszcza z Senegalem. Latynosi też niebędą łatwi, a Samuraje łatwo nie odpuszczą. Tak, czy siak - niech Polacy zajdą jak najdalej, niech zdobądą mistrzostwo i będzie git! (2017/12/03 22:02)

kaban


Tak oglądam ale tylko sport i pogodę. Polityka mnie mierzi i gdziekolwiek i w jakimkolwiek kanale zaczynają się dyskuskusje nad "najlepszymi i wszechwiedzącymi" szukam czegoś innego poza reklamami :) (2017/12/04 16:07)

Przemas83


Wygląda na to że jak wyjdziemy z grupy , nie zaleznie od tego czy z pierwszego miejsca czy z drugiego, to pierwszy mecz fazy pucharowej zagramy z Belgami lub Anglikami. Te dwie druzyny są faworytami swojej grupy G . Wychodzacy z grupy G grają z tymi z H w pierwszej fazie pucharki. Cóż mogą to być dla nas piękne mistrzostwa , oby trafili z formą i zdrowie dopisało, wychodzą z grupy i ogrywamy Angoli , to by było coś! (2017/12/05 19:43)

Przemas83


Jeszcze kilka dni i zaczynają się mistrzostwa, we wtorek ostatni sprawdzian z Litwą. Jest nadzieja że Glik na czas się wykuruje i pomoże naszym wyjsć z grupy. Błędy w obronie w meczu z Chile psują obraz dobrej gry reprezentacji. (2018/06/10 07:50)

roobcio


No niestety bez Glika słabo obrona wyglądała.
Myślę, że faworytem naszej grupy jest Kolumbia. Tak samo bukmacherzy obstawiają. Tak naprawdę z każdym możemy wygrać i przegrać. Kolumbia potrafi z Brazylią wygrać. Senegal na mistrzostwach w 2002 z Francją wygrał w meczu otwarcia 1:0. To są wielcy wybiegani murzyni co "nogi nie odstawią". Jedynie Japonia wydaje się najłatwiejszym przeciwnikiem, ale skośnoocy Koreańczycy też mieli być chłopcami do bicia w 2002, a wiadomo jak się skończyło... Uważam że wszystko jest możliwe ale i tak wyjdziemy z grupy :-)
(2018/06/12 13:39)

Jakub Woś


Słabo to dziś wyglądało. Niby wygrana ale błędów tyle że lepsza drużyna wypunktowała by nas równo (2018/06/12 21:41)

Przemas83


Słabo to dziś wyglądało. Niby wygrana ale błędów tyle że lepsza drużyna wypunktowała by nas równo

Pożegnali kibiców na narodowym, oklepali do zera słabszą drużynę, co to za wniosek że słabszy przegrywa i kto jest niby lepszy w naszej grupie? (2018/06/13 16:49)

Przemas83


Ale fantastyczne spotkanie wczoraj rozegrały ze sobą drużyny Hiszpanii i Portugalii. Tempo gry, piękne bramy i zmiana prowadzenie przez jedną i drugą drużynę, co za mecz! (2018/06/16 06:51)

ogtw


Nic się nie stało (2018/06/19 18:25)

barrakuda81


Jeszcze nie.Najgorszy, najbardziej nudny i bezprzykadnie słaby mecz na tym mundialu to Iran - Maroko ,aż do dziś... Egipt przegrał z Rosją po walce a nasi przegrani weszli już na boisko.Nie wychodziło nic, masa błędów dziecinnych.Chyba zamiast oglądać mecz "o wszystko" pojadę na ryby.Widać tak ma być że będzie jak zawsze. (2018/06/19 22:15)

Majster 81


Masakra, aj szkoda gadac, tyle kibicow, taka marnota, szkoda gadac (2018/06/19 22:29)

Julian


W Dupie !!!! mam mistrzostwa świata . Idę na ryby , spokojniej , zdrowiej i bezpieczniej . I Wam to z Całego serca radzę. Ps. Miałem już jeden zawał , po h..... mi drugi - żebym kopyta wyciągnął. (2018/06/27 07:09)

Sith


W Dupie !!!! Âmam mistrzostwa świata . Idę na ryby , spokojniej , zdrowiej i bezpieczniej . I Wam to z Całego serca radzę.
Ps. Miałem już jeden zawał, po h....mi drugi - żebym kopyta wyciągnął.
Mamy tak samo, popieram!
(2018/06/27 07:50)

barrakuda81


Nasze "orzeły" to najsłabsza ekipa na mundialu.To fakt.Przykro się patrzy jak się męczą:-) Ciekawa pogoda sie zrobiła, chłodniej, pochmurno może warto poszukać szczęścia nad wodą.Poza tym nie ma co się tym przejmować - jest tyle drużyn które wiedzą po co przyjechały na mistrzostwa że teraz większośc meczy to już fajna dawka sportowych emocji. Nikt po naszych pałkarzach płakał nie będzie.Iran, Maroko mimo słabego meczu między sobą na koniec dali pokaz charakteru.Gdyby biało-czerwoni w takim stylu odpadli nikt by ich nie piętnował.Tylko że nawet tak pięknie przegrywać, odpadac trzeba umieć.Niech się wstydza sami za siebie bo ja za nich nie mam zamiaru;-) (2018/06/27 10:12)