Losowanie grup na MŚ

/ 9 odpowiedzi
zaraz losowanie grup ..... ciekawe na kogo wypadnie 
pstrag222

Zapowiada się ciekawa grupa naszych orłów (2017/12/01 16:50)

Przemas83

I jest dobre losowanie dla nas, Senegal, Kolumbia,Japonia w tej kolejnosci zagramy. (2017/12/01 17:04)

pakul1206

Czy trudna to grupa nie wnikam, na pewno bardzo ciekawa :) (2017/12/01 22:53)

Przemas83

Trzy reprezentacje , trzy różne style gry do rozpracowania dla sztabu Nawałki. Myślę że mamy , najtrudniej w tej grupie, bo nasza reprezentacja była losowana z pierwszego kosza i dla reszty będzie szczególnie ważne ogranie nas. Chyba każdy też rozumie jak ważny będzie pierwszy mecz z Senegalem dla nas, pod względem psychologicznym.  (2017/12/02 09:28)

Sith

Uważam, że najgroźnieszym przeciwnikiem w naszej grupie będzie Japonia. Precyzyjni kurduple, mogą nas ograć jak kiedyś Korea. (2017/12/02 10:17)

kaban

W opinii Bońka "Łatwo nie będzie" - właśnie usłyszałem w wiadomościach... . (2017/12/02 19:33)

grisza-78

Grześ oglądasz Wiadomości TVP? Co do grupy - mieliśmy na swoim Euro Rosję, Grecję i Czechy. Jak było - wiadomo. Teraz mamy podobną grupę, gdzie moim zdaniem, nie ma faworyta. Nasze siódme aktualnie miejsce w rankingu FIFA o niczym nie świadczy. Sercem jestem z naszymi, życzę im samych sukcesów, a zwłaszcza wygranej w pierwszym meczu z Senegalem. Jednak spacerek to nie będzie, zwłaszcza z Senegalem. Latynosi też niebędą łatwi, a Samuraje łatwo nie odpuszczą. Tak, czy siak - niech Polacy zajdą jak najdalej, niech zdobądą mistrzostwo i będzie git! (2017/12/03 22:02)

kaban

Tak oglądam ale tylko sport i pogodę. Polityka mnie mierzi i gdziekolwiek i w jakimkolwiek kanale zaczynają się dyskuskusje nad "najlepszymi i wszechwiedzącymi" szukam czegoś innego poza reklamami :) (2017/12/04 16:07)

Przemas83

Wygląda na to że jak wyjdziemy z grupy , nie zaleznie od tego czy z pierwszego miejsca czy z drugiego, to pierwszy mecz fazy pucharowej zagramy z Belgami lub Anglikami. Te dwie druzyny są faworytami swojej grupy G . Wychodzacy z grupy G grają z tymi z H w pierwszej fazie pucharki. Cóż mogą to być dla nas piękne mistrzostwa , oby trafili z formą i zdrowie dopisało, wychodzą z grupy i ogrywamy Angoli , to by było coś! (2017/12/05 19:43)

Wedkuje.pl poleca

Aplikacja