Zaloguj się do konta

Łódzkie i okolice, gdzie na ryby?

utworzono: 2012/01/31 18:34
Donaldus

Witam.

Jestem nowy w tym rejonie polski i wracam do zajęcia, które uwielbiałem za dzieciaka. Tak wiec zacząłem już kompletować sprzęt i do marca będę miał wszystko czego potrzebuje. Chciałbym się dowiedzieć gdzie warto wybrać sie na rybki. Głównie myślę o spinningu ( okoń, szczupak, sum) i spławiku... Prosiłbym zorientowane osoby o pomoc.


Interesują mnie łowiska blisko Łodzi jak i te trochę dalej. Samochód mam i jeżdżę służbowo po całym łódzkim wiec poza weekendowymi wypadami na rybki interesują mnie ciekawe miejsca gdzie zjadę sobie z trasy na 3 godzinki np. pospinningować


Pozdrawiam i proszę o informację ( fajnie by było jakbyście powiedzieli skąd trzeba mieć zezwolenie na dany akwen).

[2012-01-31 18:34]

menofthenight

W łódzkim często bywam na zbiorniku 'Wawrzkowizna' i 'Słok' niedaleko Bełchatowa. Bardzo fajne zbiorniczki, na pewno spełniają twoje wymagania :D [2012-01-31 18:47]

menofthenight

Pozwolenie trzeba mieć piotrkowskie. Jak masz porozumienie, to zbiornik Słok i tak trzeba dodatkowo opłacić. [2012-01-31 18:50]

Donaldus

Czy chidzło Ci o Słok-Młyn nad widawka?? ( na mapie wyszukałem) [2012-01-31 18:53]

Donaldus

Ok znalazłem oby dwa na mapce dzieki za info:)


[2012-01-31 18:55]

Donaldus

Jeżeli ktos ma jeszcze inne pomysły proszę pisać bo jeżdzę w różnych kierunkach i z checia bym cos  jeszcze poza wymienionym i sulejowem zaliczył:) [2012-01-31 18:58]